Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt férfiként miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként miért ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
A barátom nem beszél velem napok óta. Erősen nárcisztikus, ő bántott meg, amit én finoman megmondtam neki. Arra számítottam hogy nem fog bocsánatot kérni, valahol arra is, hogy nem fog velem beszélni. Oké én lezártam magamban, mivel ugye semmit nem lehet vele megbeszélni. Beszélni nem beszél velem, de a fotóimat lájkolja. Ha ennyire nem érdeklem, hogy szóba sem áll velem, (vagyis büntet nárcisztikus módon) akkor minek lájkolja bármimet is? Ezzel mit akarna elérni?
2021. jan. 20. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
A barátod sokat tanult a nőktől.
2021. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő nárcisztikus! Amúgy mi az hogy ezt a nőkre fogod? Pont én voltam kész mindig mindennek a megbeszélésére! És a nők többsége szintén kommunnikativ.
2021. jan. 20. 08:05
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

Nevetséges, hogy már mindenkire ráhúzzátok páran, hogy nárcisztikus.

A kérdést amúgy magadnak is felteheted ám: Miért vagy olyan gyerekes, hogy ilyen pasival vagy együtt?

És nem, a nők többsége nem kommunikatív annyira, amennyire előadod. Simán magukban tartják a dolgot, aztán később hoznak fel mindent vagy épp bevágják a hisztit. A férfiak általában egyszerűek, mint a faék.

2021. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%

"És a nők többsége szintén kommunnikativ."


Meg passzív agresszív. Tudod, amikor napokig látod, hogy baja van, de el ne mondja, hogy mi, amikor játsza a sértődöttet folyamatosan

2021. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

3: a nárcisztikus az új aspergeres.


2 éve az összes komment úgy kezdődött, hogy a párom aspergeres. Tudod, sok errefelé a wannabe pszichológus, de mindig másik betűnél tartanak a könyvben

2021. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Sok nő ugyanúgy eltűnik szó nélkül, csak azt persze a nők nem veszik észre amikor egy őket nem érdeklő férfinak nem válaszolnak, csak amikor az őket érdeklő férfi nem válaszol nekik.
2021. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Neked ugye megvannak a megfelelő szakképesítéseid ahhoz h kórképet állits fel vkiről? Nincsen természetesen.

És nem, a nők abszolut nem kommunikativak, azt se tudják mit kell mondani h elkezdjenek egy beszélgetést, témázni nem tudnak, miabajsemmit játszanak, taktikázzák a taktikás játszmáikat is, ember legyen a talpán aki követni tudja mit miért tesznek.

2021. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%

7: igenis kommunikatívak.


Pl, mennyiszer hallom nőtől, hogy "mondj valami".

Utána elvárja, hogy kitaláljam, hogy milyen téma érdekli, de persze a területek 99%-a hidegen hagyja, én meg a celeb-vv vonalon nem mozgok otthonosan :D

2021. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy más nők milyenek. Én senkivel nem csináltam azt, hogy nem beszélek vele, besértődöm stb. Miért nárcisztikus? Mindenkivel lekezelő akihez már nincs érdeke, mást mond mint amit tesz, manipulatív módon vesz rá mindenkit arra hogy kizarólag az ő igényei telhesüljenek, minden legyen az ő kedve, az ő akarata szerint. A legkisebb legfinomabb kritikát sem viseli. Önsajnáltató, csak neki lehetnek gobdjai, másoknak nem.
2021. jan. 20. 08:37
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
9: és mégis a párod...
2021. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!