Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lesz még kifogás a...

Meddig lesz még kifogás a pénz a baba ellen?

Figyelt kérdés

Párommal három éve vagyunk házasok, ő 33 én pedig 29éves vagyok. Mindig is terveztünk gyereket, de mivel nem kifejezetten előnyös anyagi helyzettel indultunk, így vártunk vele. Azóta mindketten sokat tanultunk és dolgoztunk, és már szerintem elértük azt a minimális egzisztenciát amivel bátran vállalható egy gyerek.

Igaz, hogy albérletben élünk, de így is ketten havi 300ezret tudunk megtakarítani. Mindkettőnknek van saját autója, a férjemnek motorja is, ha ezeket lecserélnénk egyetlen közös családira, és picit jobban spórolnánk, akkor talán a havi 400 is meglenne. Igaz, szülés előtt és után nekem már alig lenne bevételem, de szerinten akkor is mindez bőven fedezné egy gyerek igényeit. A párom velem ellentétben örökké azt mondja, hogy ilyen körülmények között nem lehet biztosítani egy gyerek ellátását, és várjunk még vele.



2021. ápr. 24. 18:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Ameddig hagyod, addig fog jönni vele.


Nem veszed észre, hogy nem akar gyereket?

2021. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig hagyod.

Nem akar gyereket, csak nem meri neked megmondani.

2021. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar gyereket, azért mondja kifogásként hogy anyagi okok miatt még várjatok. Bár az is elég sok kérdést felvet, hogy miért nem meri elmondani neked.
2021. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar gyereket, gyerekeket, ezért mondja.
2021. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Ilyet még csak nem is hallottam. Havi 300 megtakarítással nem mer bevállalni gyereket? Nem lehet, hogy nem akar egyáltalán? Szerintem nem ártana itt egy őszinte beszélgetés!
2021. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha te hagyod, akkor örökké takarózhat ezzel. Nem akar gyereket és ezt te is tudod. Kérdezz rá, hogy miért nem meri neked elmondani.
2021. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem akar gyereket, csak neked nem meri elmomdani, fél valami miatt tőled.
2021. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%

Ha havi 300e csak a megtakarítás (!), akkor a felső 1 %-hoz tartoztok az országban. A dolgozók 90 %-ának kb. 160-170e a teljes nettó keresete...


Szóval tényleg nem akar gyereket. Ez csak duma. Ezek királyi anyagi körülmények.

2021. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

300 000 ft megtakarítás? Mennyit kerestek ti?

Amúgy szerintem se akar gyereket, csak húzza az időt, amíg le nem lépsz melőle egy olyan férfival, aki akar gyereket. Csak kifogás.

2021. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező! Mondd azt a férjednek, hogy soha, semmilyen körülmények között nem akarsz gyereket. Akkor azonnal felháborodik és megsértődik, és követelni kezdi a gyereket. Ez egy 100% tuti módszer, mindig beválik, tapasztalat. Hajrá, jó babázást!
2021. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!