Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjem tusfürdő váltása...

A férjem tusfürdő váltása vagy szeparációs szorongás okozhat inkább sírást a fél éves babánknál?

Figyelt kérdés

A férjem a tegnapi napon használt új tusfürdőt. A kislányunk aki eddig hatalmas szerelemben volt az apjánál , azóta csak messziről tetszik neki. Mosolyog rá, magyaráz neki stb. De amint megfogja már teli torokból üvölt. Nyilván ez baromi rossz érzés a páromnak, nem értjük miért. Szerintem a tusfürdő lehet az oka, de eszembe jutott már a szeparációs szorongás is, mert mindig engem néz közben és nagyon kétségbeesettnek tűnik.


Természetesen nem szadizzuk a gyereket, 2-3x próbáltuk tegnap, hogy a férjem felvegye, vagy játszon vele, úgyhogy az ilyen kommenteket, köszi de inkább tartsd magadban! 😊



2021. ápr. 27. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Szeparációs szorongás
Az új tusfürdő az oka
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Vissza kell térni a régi tusfürdőre és kiderül.
2021. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekek nagyon érzékenyek a szagokra, ha az apjának más a szaga, akkor nem ugyanaz az ember, hanem egy idegen.
2021. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Hú, de jó lehet a párodnak lenni! Egyből őt hibáztatod :) Szabd meg neki milyet használhat, azt szeretik a férfiak. Bár, ha már sikerült kiherélned, biztos engedelmeskedni fog.
2021. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Honnan tudjuk? Mosakodjon a régivel, aztán kiderül. Az emberek nem olyan érzékenyek a szagokra, mint mondjuk az állatok, akik otthagyják a kölyküket ha idegen szag van rajta, úgyhogy szerintem nem ez a baja.

Nem hiszem, hogy érdemes ennyire komolyan venni egy féléves baba elutasító viselkedését, hogy baromi rosszul essen.

2021. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azta! Vagy én voltam eléggé félreérthető vagy egyesek nagyon rosszindulatúak. Ha nem lenne egyértelmű a dolog, akkor éppen,hogy nagyon szeretem a férjemet, neki szeretnék jót, és nem jó szomorúnak látni. Természetesen fog venni a régi tusfürdőből, és azzal fog fürödni, aztán majd meglátjuk, csak gondoltam ha nagyon hülyeség ezt hinni akkor nem szükséges. Igazából arra voltam kíváncsi,hogy mások szerint lehet-e hatással eg, ilyen minimális illat változás egy gyerek viselkedésére, mert hiába kutattam , nem találtam ilyet a Googleban.

Én eléggé megoldás központú embernek mondanám magam, és eszem ágában sincs megmondani a férjemnek mit használjon meg mit nem, de a " kedves " válaszadó biztosan magából indult ki, mint mindenki. Úgyhogy a rosszindulatú embereknek kívánom,hogy találjanak valami boldogságot az életben, és ne mások bántásán éljék ki magukat, mert hosszútávon nem ez fogja meghozni a békét az életükben. De ha most ezzel boldoggá tehettem bárkit akkor annak nagyon örülök. További szép napot mindenkinek, a normális válaszokat köszönöm.


Ismétlem nem azt vártam,hogy otthonról valaki megoldja a problémát vagy "megszakértse" a dolgot , hanem arra a kérdésre kerestem volna választ,hogy egy ismeretlen illat okozhat -e kisebb idegenkedést vagy csak simán szepa .

2021. ápr. 27. 12:58
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem is rosszul esne, ha hirtelen a gyerekem nem akarna velem lenni, akármilyen természetes is ez néha. Kinek ne esne rosszul ha az akit szeret éppen nem szeretne vele lenni?! Nem kell itt álszenteskedni...

Főleg ha az ember saját gyereke az. Pláne első alkalommal, azért ez egy törődő szülőt megvisel. Nyilván nem lesz öngyilkos vagy depressziós tőle és nem is fogjuk erőltetni vagy kierőszakolni a szeretet a gyerekből de azért azt engedje már meg mindenki, hogy elszomorodjunk egy picit. Komolyan mondom, itt néhány embernek problémái vannak. Ne ránk vetítsétek ki a nehéz napotokot/életeteket hanem menjetek és keressétek a megoldást. Nem a mi hibánk.

2021. ápr. 27. 13:04
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, én nem voltam ki attól ha a baba inkább az apjához húzott. És tudod miért nem? Mert felnőtt ember vagyok,a baba meg baba, aki gondolkodni se tud. Oké, ti meg kiborultok tőle, nem vagyunk egyformák, nincs ezzel semmi baj, de ennyire talán felesleges kikérni magadnak, hogy vannak más emberek is rajtad kívül esetleg más véleménnyel. Vagy ha ennyire zavar, akkor jobb ha meg sem kérdezed, pláne itt. Ma este valószínűleg semmi baja nem lesz és odamegy az apjához a tusfürdő ellenére is.
2021. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot és a véleményt.
2021. ápr. 27. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Megint egy kérdés, ahová odatévedt a frusztrált prosztó réteg és jól szétszedték a Kérdezőt egy semmiség miatt...
2021. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Szeparációs szorongás szerintem még korai. A tusfürdő szerintem is lehet ok. Egy ismerősöm mikor nem akarta már éjjel szoptatni a gyereket, egy ideig a férje pólójában ment éjjel a gyerekhez.
2021. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!