Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után tornázás?

Szülés után tornázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ki mikor kezdet tornazni a szülés után?
2021. máj. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Császáros voltam. KB 2-3 hónap után már tornaztam.
2021. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Császárom volt. 3 héttel utána kezdtem először nagy babakocsis sétákra menni, 8 héttel szülés után megcsináltam egy szétnyílt hasizom tanfolyamot, ez 6 hét volt kb, utána kezdtem újra a normál edzést (trx, box aerobik a kedvenc). Bár sajnos sok gyakorlatot nem szabad megcsinálom így sem, mert nekem nagyon szét volt nyílva a hasam és bár szépen helyre hoztam, egyes gyakorlatok után fáj azon a részen, mintha szét akarna válni újra.
2021. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 év


De csak mert nem nagyon tudtam összeegyeztetni..


1. Baba után 4-5 hónappal is ment..

2021. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Császár után 1 héttel már sétáltunk egy jó fél órát a kutyákkal.

9 hét után kezdtem a Gyerünk Anyukám szülés utáni regeneráló programját - ez 8 hetes volt. Ezt követte még 4 hasonló, de egyre erősebb program. Most 14 hónappal a szülés után újra futok és crossfitezek.

Megjegyzem, nekem csak 1 ujjnyira volt szétnyílva a hasizmom. Az a legfontosabb hogy azt tudd, hogy neked mennyire van, mert sokmindent meghatároz a későbbiekben.

2021. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!