Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után normális az...

Császár után normális az ilyen menstruáció?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam sokáig szoptatni, a gyermekágyi vérzés normális volt, 4-5 hétig tartott. Szülés után két hónapra jött meg a menstruációm,el is kezdtem a fogamzásgátlót, amit az orvosom írt fel. Ez már 20 napja volt, az első levél bogyó holnap fog elfogyni, de én még mindig vérzek.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Az orvosom nem érem el, de tovább probalkozom, addig jó lenne egy kis megnyugtatás


2021. máj. 10. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ez még mindig a gyermekágyi vérzés?
2021. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem lett volna még szabad elkezdeni a gyógyszert.Az orvosom azt mondta legalább 3 mensest várjak meg (szintén nem tudtam szoptatni) mert szülés után az első 1-2 mensi még nem "igazi" menzesz.
2021. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem egyből, semmi bajom nem volt, nem mondták, hogy nem szabad. Az első 3 hónapban normális a köztes vérzés és az is, hogy végig vérezgetsz, pecsételsz.
2021. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is azt mondta a doki, hogy rögtön az első mensinèl kezdjem
2021. máj. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!