Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 hónapja szültem, még szoptat...

5 hónapja szültem, még szoptatok. Normális az, hogy még nem jött meg a vérzésem?

Figyelt kérdés
Már kezdek kiborulni. Császárral született a babám. Ezért sem, és más ookból sem szeretnék 2 éven belül kistestvért. Mások mondták, hogy 2-5 hónapra visszatért a vérzésük. Nálam meg sehol semmi. Már kezdenek rémképeim lenni, hogy terhes vagyok. Szinte érzem is, hogy mozog. Pedig védekezes nélkül nem voltunk együtt. Császárosok, nektek, hogyan alakult a dolog?

2015. szept. 2. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tök normális. Az is lehet, hogy egészen addig nem fog megjönni, mig abba nem hagyod a szoptatást
2015. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy császárral szültél vagy természetes úton. Az orvosom anno annyit mondott, hogy sokan addig nem menstruálnak, míg szoptatnak, de ez mindenkinél változó. Nekem 9 héttel szülés (császár) után megjött és azóta is rendszeres.
2015. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, most 9 hónapos a lányom, eddig szopizott és még nem jött meg. Annó fiam is császáros volt és akkor is csak azután jött meg, hogy abbahagytam a szoptatást.
2015. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak nyugalom! Én 15 hónapja szoptatok igény szerint (szintén császárral szültem) és még nem tért vissza a ciklusom. De éreztem már hozzád hasonlóan.

Mi sem szeretnénk túl hamar 2. babát.

2015. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató!
2015. szept. 3. 00:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Első gyermekem születési után 8 hónappal, második után egy évvel menstruáltam először, szoptattam még őket. A harmadik gyermekemet szoptattam a legtovább, nála szülés után 25!! hónapra jött meg a menstruációm.
2015. szept. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónappal a császármetszés után jött meg először a menstruációm (26 hónapos koráig szoptattam a gyereket).Amúgy engem is meggyanúsított a nőgyógyász egyszer hogy terhes vagyok, de szerencsére akkor nem voltam az. Parmatex-el védekeztünk, az elég volt.
2015. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az is normális, ha megjön, az is ha nem, de az eltolódott ciklus is (30+napos).

Első gyereknél négy hónapot szoptattam nem volt menzeszem.

A másodiknál a szülés után öt héttel kezdődött, és óramű pontossággal megjön azóta is. 10 hónapos és még szopis.

Engem azzal ijesztgettek hogy el fog menni tőle a tejem.

Mindkét esetben császároztak.

Ha megnyugtat, vegyél tesztet, és csináld meg. Ártani nem fog :)

2015. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapig nem jött meg(különben 2 éves koráig szoptattam).
2015. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma akartam venni tesztet, de elfogyott. :( Idegesít, mert ha nyugalmi helyzetben vagyok komolyan már olyan érzésem van, mintha mozogna. Teljesen kivagyok borulva. ;(
2015. szept. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!