Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két szülô + két kisgyerekes...

Két szülô + két kisgyerekes (ovi vagy ált. iskolás) családok, ahol mindkét szülô tud vezetni és autó is van?

Figyelt kérdés

Hány autót használtok?

Akik egyet, ott elégnek érzitek, be tudjátok osztani, hogy mikor kinél van? Vagy jobb lenne kettô?



2021. máj. 12. 11:44
A kérdező szavazást indított:
egy autó, elég
egy autó, jobb lenne kettô
két autó
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
2 autónk van amióta megismerkedtünk. Napi szinten használjuk is mind a 2t.
2021. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Egy autó van, a férjem munkába menet viszi a nagyokat oviba, én itthon vagyok a kicsivel. Ebéd után elsétálunk az ovisokért (2,5 km), a kicsi babakocsiban, a nagyok sétálnak hazafelé. Alvás után jön a férjem haza, ha kell vásárolni vagy elmennénk egy messzebbi játszótérre, akkor együtt megyünk, hétvégente is együtt mozgunk. Igazából csak akkor vezetek, ha egyedül megyek pl színházba, ez kb havi 1 alkalom. 😊 Nem hiányzik másik autó, így legalább erre a minimális mozgásra, ami az ovisokért való elsétálás, rá vagyok kényszerítve. 😊 4, 3 és 1 évesek a gyerekek.
2021. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

0.

Van autónk, de nem használjuk. Ovi, suli sétatávra. Több idő lenne kiállni a garázsból.

Férj home office-ban tavaly óta, kb. azóta nem használjuk.

2021. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Két autó. De kell is, ki is használjuk. Én vinni tudom a gyerekeket (a nagy 3/4 7-re, a kicsi 7-re megy bölcsibe, így én 3/4 8-ra érek be az irodába), de hozni nem, mert fél 5-ig dolgozom, negyed hat lenne mire odaérek értük. Így a férjem hozza haza őket, ha viszont későn végez, akkor nagyszülő segítségét kell kérnünk a haza hozásban.

Megyeszékhelyen dolgozunk, 15 kmre lakunk falun.

2021. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
3 autó van, de csak egyet használunk.
2021. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 autó van, napi használatban mind a 2 munka miatt.
2021. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!