Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név szép egy ikerpárnak?

Melyik név szép egy ikerpárnak?

Figyelt kérdés

Fiú ikrekkel vagyok várandós és elèggé a végén jarunk már viszont nehéz a döntés. Tehát az Ákos,Zoárd,Natan,Nataniel,Medox,Ében.

Tisztában vagyunk azzal a férjemmel,hogy ezek a nevek nem hagyományos nevek.



2021. máj. 17. 23:34
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
78%
Az Ákos vállalható, a többiből ha nagyon muszáj, akkor Zoárd, de inkább az se. Az ilyen Medox, Natan, Nataniel semmiképp, csak szívna a gyerek vele. Én még gondolkodnék a helyetekben. Biztos tudtok találni az Ákos mellé egy hasonló stílusú, szép nevet.
2021. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nincs bajom a fura nevekkel, a férjem konkrétan az Aténát akarja ha lányunk lesz (nem lesz, mert nekem nem tetszik).


Ezek közül viszont csak az Ákos tetszik. Emellé még eltudnék képzelni egy Ármint vagy egy Ezrát, esetleg Vencel. De az Ákos-Ármin pátosítás a kedvencem.

2021. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
96%
Az Ákos az szerintem biztos befutó, ha ezek közül választhatok akkor talán a Zorád, de nekem azert nem igazan tetszik ez sem mert nincs egy tipik becézése. Ha egyébként választani kéne még nekem e melle akkor a Zétényt választanám.
2021. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
97%

Hogy sikerült az Ákos mellé pl. a Medoxot beválogatni ?


Szerintem vagy legyen Ákos + valami hasonló (pl. a már említett Dénes) vagy pedig 2 újkeletű.

2021. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
83%

Én arra tippelnék, hogy apuka is Ákos, azért keveredhetett ide ez a név. :D

Nálam Ében, Medox kizárva, a Zoárd meg bár tudom, hogy aránylag népszerű, számomra überronda, Szóval marad a Nátán-Nátániel (vagy ékezet nélkül gondoltad tényleg? ) és az Ákos, de az meg tök uncsi. :D

2021. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik a Medox, becézve Medi. A Natan illik mellé ezek közül, de az nem tetszik. Medox mellé Alex? Vagy Ákos mellé valami más, Ádám, Áron, Ármin?
2021. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
54%
Ákos és Ében 🥰
2021. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
77%

Max az Ákos.

Zoárd..hát,mint amikor hányni kezd az ember,akkor ad ki ilyen hangot.

A többi kb.utálatos semmirevaló celebnevek. Az Ébent meg nem tartom névnek..főleg nem egy fiúnak. Még amcsiban egy kis fekete lánykának Ebony formában elmenne..

2021. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
5%

Kolompár Dzsesszika

Kolompár Vanessza Priszcsilla

Kalányos Rihanna Ármina

Fazekas Lüszi

2021. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
10%

Natan meg Medox? Komolyan? Miért kell a primitív celebeket majmolni?


Ákos? Komolyan? Szivassátok csak szegény gyerkőct, hadd legyen ő a tizedik Ákos majd az évfolyamán a suliban.


Ezek közül még a Zoárd a legnormálisabb, bár azt sem adnám, nekem nem tetszik, de egyébként teljesen vállalható.


Néhány tipp még, ami nem annyira hétköznapi, igyekeztem vegyesen válogatni: Mór, Jób, Jónás, Oktávián, Geréb, Szatmár, Temes, Aba, Kund, Emánuel, Adalbert, Gujdó, Günter, Ugron, Fábián.

2021. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!