Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki levelezőn tanult baba...

Aki levelezőn tanult baba mellett, mennyire összeegyeztethető? Milyen szakot végeztetek? Mennyi idős volt a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sok évfolyamtársam csinálja az egyetemet egy vagy több baba, kisgyerek mellett. Van olyan is, akinek 4 kicsi van. Náluk a legnagyobb segítség a férj és a nagyszülők. Egyebként viszonylag nehéz, egészségügyi szakra járunk. Sokunknak ez már többedik diplomás képzése.
2021. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Jogot végeztem. Még a lányunk születése előtt kezdtem és akkor fejeztem be, amikor már ovis volt, én pedig újra dolgoztam teljes munkaidőben. Éjszaka tanultam, órákra alig jártam, szombatonként vizsgáztam. Nem is tudom, hogy éltem túl.
2021. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
16%
Nálam a baba tanult jogot, majd miniszterelnök lett az oviban.
2021. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Jelenleg vagyok ilyen helyzetben, egy éve kezdtem el egy posztgraduális képzést, most 3 hónapos a babám, jövőre végzek. Nekem most kapóra jött a Covid, mivel a gyakorlatot leszámítva minden online megy, legközelebb augusztusban kell személyesen megjelenni, addigra már fél éves lesz, el tudok menni mellőle egy fél napra. Most éppen jó időszaka is van, egy pár hete rászokott az alvásra, úgyhogy éppen van is időm tanulni, az első 6-7 hét ilyen formán nem volt annyira tanulás kompatibilis, meg ki tudja mit hoz a jövő, úgyhogy amennyire csak lehet, most felkészülök. A párom is ennek megfelelően veszi ki a szabadságait, most utazni úgy sem tudunk, úgyhogy ilyen köztes vizsgák előtt itthon van egy hetet.


A szak nem tudom mennyire releváns, hagyományos kínai orvoslást tanulok, ami orvosi diplomára épül.

2021. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk "egyébként is" bölcsisek voltak, mert már dolgoztam, és tanári posztgraduális volt az egyik mellett, a másik mellett meg csak egy másfél éves tanfolyam ugyanígy kéthetente hétvégente, plusz gyakorlat a végén. A gyakorlati 2-3 hét egyben volt nehéz, meg kellett tanítási gyakorlat (ezt egy szakkörrel "letudtam"). A hétvégéket meg apa vállalta, de így kvittek voltunk, mivel hét közben minden rám maradt.
2021. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk levelező MSC-n többen is voltak, akik közben szültek, volt aki konkrétan pár hónapos baba mellett államvizsgázott. Volt aki passzív félévre ment amikor szült. De olyan is, aki 1-2 kisgyerek mellett csinálta gyesről.
2021. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!