Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek, összeegyezt...

Mi a véleményetek, összeegyeztethető és kivitelezhető-e a 3 műszakos munkarend mellett esti gimnáziumban elvégezni az érettségit? 2 éve végeztem el a szakmunkásképzőt, egy 20 éves lány.

Figyelt kérdés
Legfőképp olyanok válaszát várom akik így szereztek érettségit, vagy épp most csinálják estin!

2014. febr. 23. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Három műszakos munkarend mellett kétlem
2014. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnál bejárni órákra, ilyen munkarend mellett
2014. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék? délután 4től 8ig vannak órák ha jól tudom, heti 2 alkalommal. Délelőttös és éjszakás műszakban megoldható. délutánosban nyilván nem.
2014. febr. 24. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Megoldható csak baromira fárasztó lesz én is estin csináltam munka mellett igaz én 1 müszak mellett de ugyse volt könnyű .
2014. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En 3muszak mellett csinaltam, nem konnyu, szervezes kerdese. Ejszaka, delelott sima ugy, a delutanra eso napokat meg csereltem, delelottre. A tanulashoz meg jo is a muszakbeosztas, mert pihenonapokon ami alltalaban hetkoznap, senki sem zavart, nyugodtan tanultam.
2014. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%

Miért nem távoktatásban végzed el?


Budapesten van a suli, én is ott fejeztem be, igaz, én csak vizsgázni mentem egy tantárgyból. De sokan járnak oda, pont a hozzád hasonlóknak találták ki.

2014. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan osztálytársam, aki így kezdte, de áttették 2 műszakba. Azt mondta, a három jobb volt, mert csak minden 3. héten nem tudott bejönni. AMúgy a legtöbb tanár megérti. Nehéz, az biztos, de szervezés kérdése. Szerintem most próbáld meg, gyerek mellett szinte lehetetlen... ( én pici mellett csinálnám, ha lenne időm, segítségem)

Ja, az órák ( legalábbis nálunk) 14órakor kezdődnek, idén 19 óráig, jövőre már 20.40-ig tartanak...

2014. ápr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!