Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az utóbbi időkben tényleg...

Az utóbbi időkben tényleg olyan felkapottak lettek ezek a nevek: Bianka, Hella, Olívia, Emília/Emili?

Figyelt kérdés
Ti is úgy vettétek észre, hogy mostanában sok Emili/Emília, Olívia született?

2021. máj. 23. 22:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%

En szemely szerint nem. Ket Emíliát ismerek, az egyikojuk mar felnott, a masik 3 eves.

Olíviát egyet sem, de nekem ez a kedvenc nevem legalabb 10 eve es remenykedem, hogy ha majd nekem lesz gyerekem, akkor nem lesz baromi elterjedt név.

Bianka szerintem abszolut nem felkapott, egy kislany sem ismerek, csak 20 ev fölöttieket. En inkabb Blanka babákat ismerek.

Hellát is egyet ismerek es o is mar 17 eves.

2021. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Az Olívia igen.
2021. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Felmész egy kórház szuleszetének oldalára, ahol van babybox fotózás vagy mi a neve.

Aztán megnezed milyen neveket adtak az elmúlt mondjuk 3 hónapban, vagy amit időd enged.

Talán úgy fél tudod mérni, plusz még földrajzilag is valamennyire be van határolva.

Szerintem amúgy igen, ezek közül mind felkapott.

2021. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek!


3-as, pont a BabyBox-on szoktam nézegetni, ott annyira nem láttam vészesen soknak, de a kórházban nem mindenki szokta a babáját lefényképeztetni. De azért köszi a tippet és a véleményt is! :)

2021. máj. 23. 23:46
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Húgom legkisebb lánya Olívia.
2021. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Tavaly 510 kislány kapta az Olívia nevet. 19. leggyakrabban adott lánynév jelenleg. Szóval nem annyira ritka.

Emília a 43., Emili a 74., a Bianka a 73., a Hella nem szerepel a 100 leggyakrabban adott női név között.

2021. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Olíviából 2 babát ismerek, Emíliából egyet, Emiliből is egyet Hellát egyet sem és a mi kislányunk Bianka. Meglep, hogy gyakorinak írod/írjátok (hiszek is nektek), de a mi körünkben egyetlen egy sincs, Blanka viszont rengeteg.

Felkapottabbnak látom a Hannát, Annát, Zoét, Amirát, Lénát, Flórát.

2021. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

Ezt akkor fogod észrevenni, amikor elkezdi az ovit.

Hanna, Olívia, Emma, Bianka névből jött velem szembe több is.

Pl. Zoé nevű kislánnyal még nem találkoztam csak face csoportban többel is, pedig nagyon gyakori.


Nézz be babás, anyukás csoportokba is.

2021. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

8-as, benne vagyok pár ilyen csoportban, azokban mondjuk pont nem sok ilyennel találkoztam, viszont más oldalakon meg volt néhány,azért lettem bizonytalan benne.


Most a válaszaitokat látva azért szűkűlt a kör, Hellára és Emíliára, és egyre inkább az Emíliára hajlok. :)

2021. máj. 24. 09:21
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Hella a kedvenc nevem, remélem, ritka. Ismerősnél született egy Emília. Szerintem Olívia is sok van.
2021. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!