Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy adtátok az apuka tudtára...

Hogy adtátok az apuka tudtára hogy jön a baba ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szivem, terhes vagyok.
2021. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőnél együtt csináltuk a tesztet, ott állt mellettem. A másodiknál is ez volt a terv, de felkeltem hajnalban, hogy nagyon kell pisilnem úgyhogy megcsináltam, letettem a szobában az asztalra és visszafeküdtem aludni, reggel egyből megtalálta és keltett, hogy tényleg sikerült????!!!
2021. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Együtt csináltuk a tesztet mindkét babánál
2021. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Késik 2 napja, szerintem terhes vagyok.
2021. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Orra alá dugtam a tesztet 😆 pedig 1 hétre rá volt a szülinapja, akkor akartam elmondani, de mikor megláttam a ket csíkot, tudtam, hogy nem bírom ki egy percig se.
2021. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Epp kulfoldon volt 4napig, nem birtam ki hogy megvarjam amig hazajon, igy viberen, fotoval.
2021. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Mikor megláttam a teszten a halvány csíkot, behívtam, hogy nézze meg, szerintem pozitív. ő ugyan nem nagyon látott semmit, de kb. fogalma sem volt róla, hogy működik a terhességi teszt :D Szóval mondtam, hogy szerintem ez pozi, ennyi elég volt neki, örült.
2021. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 flora08 ***** válasza:
Megcsináltam a terhességi tesztet, majd szóltam neki, hogy jöjjön be, nézze meg ő is. Egyértelmű pozitív volt. Én remegve zokogtam, ő elfehéredett :D Félreértés ne essék, mindketten örültünk neki: terveztük a babát, csak meglepődtünk, nem számítottunk rá, hogy ilyen hamar összejön. El se tudtuk hinni először :)
2021. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!