Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt 25 év alatti...

Vannak itt 25 év alatti fiatal apukák? Ti hogy élitek meg a szülőséget? Leírnátok a pozitív és negatív részeit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Pozitív nincs, negatív az, hogy megszületett.
2021. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es, akkor miért vállaltátok be a gyereket, ha így érzel?
2021. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem én akartam. Ő eldöntötte, hogy megtartsa.
2021. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gumit meg nem engedett felhúzni gondolom..
2021. márc. 27. 14:17
 5/9 anonim válasza:
100%
A Te szüleid is így vélekedtek mikor megszülettél?
2021. márc. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező tudtommal véleményeket kérdeztél, leírtam egyet. Te meg csak kritizálsz. Azt mondta az a kva, hogy spirál van neki feltéve. De úgy volt neki spirál feltéve, mint nekem. Sehogy.
2021. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Hát, az biztos, hogy kispapává válni komoly lelki trauma. A nőnek, akinek eddig te voltál a legfontosabb, alig jut ideje és energiája rád. És még csak nem is hibáztathatod, mert ez így természetes, így normális. Kell egy kis idő, amíg feldolgozza az ember. De fel kell dolgozni, mert ez később is így lesz, mindig a gyerek a fontosabb, mint a férj. Ahogy beleszoksz az apaságba, neked is így lesz természetes.

Persze a nőnek is nehéz, csak másképp nehéz. Inkább fizikailag és biológiailag. A te figyelmed nem fordul el tőle, nem keltesz benne hiányérzetet. Ő inkább örül, ha a babával foglalkozva terhet veszel le a válláról. Amikor túljuttok az elején, amikor minden percet igénybe vesz az újszülött, egy kicsit visszakapod a feleségedet, onnan már sokkal jobb. De mindig is más lesz, mint édeskettesben, azok az idők már soha többé nem jönnek vissza. F55

2021. márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon jól megfogalmazta: a nőknek fizikailag, a férfinak lelkileg nehéz. Pont fordítva van ez (csúnya szóval:) "kitalálva". Egy férfi erősebb fizikailag, mint egy nő, egy nő erősebb lelkileg, mint egy férfi.
2021. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


+1!

:)

2021. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!