Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak, akik...

Vannak olyan férfiak, akik huszonéves korukban vágytak a gyerekre, aztán 30 fölött ez megváltozott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy vannak-e olyan férfiak, akik kiskorukban és huszonéves korukban vágytak egy gyerekre, aztán 30 éves koruk körül elmúlt ez a vágy, és nem hiányzott már a gyerek az életükbe. Olyat hallani, hogy az emberek huszonévesen egyáltalán nem akarnak, aztán 30 fölött megjön a szülőség utáni vágy, de olyanról még nem hallottam, hogy fordítva is előfordul.

2021. máj. 27. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindig nagy családot akart. Aztán hitelt kellett felvennünk, és azóta egyáltalán nem akar, pedig lazán tudjuk fizetni a törlesztőt. Mondjuk ő még csak 28, de 30 körüli.
2021. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!