Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, lekéstem az...

Mit tudok tenni, lekéstem az ovódai beiratkozást 2 nappal ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy emailt vagy hívd fel az ovit, majd a vezető elmondja mit tegyél, de általában nem szokott belőle probléma lenni!
2021. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg ennyi szerencsétlen van? Csak mert nem te vagy az első aki az elmúlt hetekben így járt és itt kérdezősködik a témában, fel nem foghatom, hogy lehet egy ilyet elmulasztani amikor volt rá egy hónap és szinte mindenhol online felületen, otthonról kellett intézni. Írj a vezetőnőnek a körzetes óvodába aztán ő majd megmondja, hogy miként tovább. A nem körzeteseket meg jobbára felejtsd el, azok már tele vannak olyan szülők gyerekeivel akik időben intézkedtek.
2021. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Mondd, hogy ilyen EQ-val te nem nevelsz gyereket, válaszadó, mert félelmetes. Művészien alja stílus.
2021. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, semmi nem fog történni, hívd fel őket telefonon és beszélj az intézményvezetővel!
2021. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
2,3 válaszoló. Remélem nincs gyermeked, ha van, akkor sajnálom őt nagyon. Menj aludni!
2021. jún. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
körzetes ovodåt felhivod és kėsz.fel vogják venni valoszinüleg.
2021. jún. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a körzeti oviba kötelező felvenniük.
2021. jún. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

2.

Mi pl csak facebookon kaptunk a helyi település csoportban tájékoztatást, linket.


Ad1 nem facebookozom eleget, hogy ezt lássam


Ad2 nem biztos, hogy tag az illető a csoportban


Egyébként én nem késtem le, mert már egy ideje pörögtem a témán, mert nem a körzeti oviba szerettünk volna jelentkezni.

2021. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Igen, mi is Facebookon kaptunk linket, illetve kint volt az ovi és a kerület honlapján is.

Én sem Facebookozom, de figyeltem és vártam ezeket mert fontos, nem arra vártam, hogy majd beúszik elém a link egyszer és majd akkor cselekszem hanem minden nap frissítettem a honlapot és konkrétan az első napon amikor kitették a jelentkezési lapot el is küldtem még márciusban, addigra az összes szükséges igazolás megvolt mert betelefonáltam ahova kellett és elküldték e-mailben, a kanapéról sem kellett felkelnem.

Nem tudom ki olyan trehány, hogy ez meghaladja a képességeit de én én is meg vagyok döbbenve az ilyeneken és nem hinném, hogy alacsony lenne az EQ-m emiatt. Teljesen egyetértek 2-vel, és igen, én nevelek gyereket, aki egy nagyon boldog, kiegyensúlyozott kisgyerek.

A csoportjában meg az ilyen elfelejtettem beiratkozni szülők azok akik aztán a befizetéseket is elfelejtik, meg a kirándulást, késve érkeznek és hasonlók, ezzel feltartva az egész csoportot, úgyhogy meglehetősen irritálóak akkor is ha sokan nem merik kimondani, nyilván a való életben nem vagyok velük bunkó, de megvan a véleményem és kerülöm őket, a gyerekeiket meg sajnálom.

2021. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk ez a mindent Facebookon elég érdekes a mi időnk Ben hivatalos levelet küldték

A facet vagy nézi valaki vagy nem , nem ez a hivatalos út

2021. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!