Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor kezdtetek el edzeni,valamint mit?

Figyelt kérdés
Ma jár le a 6 hetem,habár meg mindig verzek,holnap megyek dokihoz vele,viszont szeretnek lassan valami alacsony intenzitasu edzest beiktatni a mindennapjaimba.Ti mikor kezdtetek el?Muszaly megvarjam hogy alljon el a verzes es csak azutan?Sajnos 2 hete ujra indult a verzesem,piros,valamint wczeskor mindig jon vérdarab is,nem akar enyhulni,holnap megyek vele dokihoz.Koszonom a valaszokat!
2021. jún. 7. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
7 hét után kezdtem el 20-45 perceket sétálni
2021. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Novemberben volt a császár és januárban már edzettem ilyen kis rövidebbeket. 10-15 percet.
2021. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy letelt a 6 hét, fokozatosan visszatértem az izomépítéshez és a futáshoz is (csak futópadon futok, teljesen más mint betonon). 25 perccel kezdtem, alkalmanként 5 perccel növeltem egyelőre csak 60 percig. Mellette a Császárvonal applikáció gyógytornáját csináltam a heg mobilizálása érdekében egészen mostanáig, mert az csak 12. Hétig való, elvileg van haladó programja is, még nem sikerült megnéznem.
2021. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7-8 héttel császár után mentem először PowerPlate edzésre, gyógytornász tartotta, erősítettünk meg olyan gyakorlatokat csináltam, ami segített összezárni a hasizmot.
2021. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!