Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 hetesen "rossz helyen van"...

24 hetesen "rossz helyen van" a méhlepény és a magzat is harántfekvéses, még változhat? Ha nem, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Hátsó fali, mélyen tapadó méhlepény, nem fedi el a belső méhszájat, de közvetlenül mellette van. Orvos csak annyit mondott, hogy még változhat, de ha nem akkor az nem jó. De sajnos semmi többet nem tudtam kihúzni belőle, pedig kérdeztem folyamatosan, inkább otthagyott az asszisztenssel, aki csak kinyomtatta a papírt és elköszönt.
2021. jún. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, én picit véreztem is 15 hetes koromtól. Nekem 22 hetes koromra már feljebb ment, onnantól semmi gond nem volt, természetes úton szültem. Ilyenkor pihenni kell, nem szabad emelgetni, a szex tilos, nekem sok magnéziumot kellett szednem. Ha nem megy feljebb, akkor csak császárral szülhetsz, de a legtöbb esetben feljebb megy. A magzat helyzete 24 hetesen még folyamatosan változik, hiszen sok helye van még, úgyhogy azon ne aggódj.
2021. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt a 22. hét körül, közel a méhlepény, harántban a gyerek. Pontosan, ahogy az első írta, semmi megerőltető sport és semmi szex. Végül a következő uh-ra már feljebb is ment a lepény, a baba a 32. hétre befordult. Sima hüvelyi szülésem volt végül. Szóval van remény, ne aggódj.
2021. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem aggódom a császár miatt, mert eleve programozott lesz. Van egy 2 évesem, ő is császáros volt. Az viszont eléggé kivitelezhetetlen, hogy ne emeljem őt fel..
2021. jún. 8. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hát akkor szorítkozz a minimumra... próbáld vele megbeszélni, amikor csak lehet, hogy most nem tudod felemelni. Nyilván van, amikor ez elkerülhetetlen :(
2021. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt. Mindenki azt mondta, hogy majd felhúzódik. Hát nem tette. 3 mm-re volt a méhszájtól a 38.heti uh-on. 40.héten program császár lett a vége. Hál istennek fel tudtam rá készülni, de meg kellett emésztenem hogy nem szülhettem. Egyébként 32.héten már be volt fordulva.

Sportban nekem nem volt korlátozás, csak szexben.

2021. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!