Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős gyerekkel vállalná...

Mennyi idős gyerekkel vállalnátok be nagyon hosszú (8-10 órás) autó utat?

Figyelt kérdés
Aki már volt mesélhet. Hogy viselte a kicsi, milyen gyakran kellett megállni és mennyi időre, stb.
2021. jún. 8. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Min. 13-14 évessel
2021. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

1,5 évessel voltunk Horvátországban.

Éjjel mentünk, 2x álltunk meg.

Akkor pisiszünet, kis nyujtózás. (ekkor már szobatiszta volt)

2021. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
13 hónapos volt, 16 órás autóúttal mentünk nyaralni. Szinte végig aludt, megálltunk 2 óránként kb, ő is kiszállhatott, megnéztük a pelusát. Teljesen jól bírta, a végére lett egy kicsit türelmetlen, de addigra pont megérkeztünk. 10 napot voltunk ott, végig nagyon jól aludt a nyaralás alatt, nem viselte meg az út sem, kialudt mindent, a tengert pedig imádta. Hazafele is nagyon jól viselte az utat.
2021. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
11-12 évessel.
2021. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
2 éves a fiam. Imád autózni, de nem ilyen hosszútávon. Nála már a 3órás út is határeset.
2021. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

A húgom 2 éves volt, de ő extrém béketűrő.

Őszintén, ennyi autózást még en sem...

2021. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
17 òràs autòùt 10 hònapos örökmozgòval. 2 èjszakàt hotelben voltunk, sokszor megàlltunk, alvàsidőre időzìtettünk.
2021. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 hónapossal voltunk hosszú hétvégézni belföldön, tönkrement félig a kocsink, így hazafelé 9 óra volt az út. Teljesen jól viselte, mikor aludt vagy szépen nézelődött akkor mentünk, ha nyűgösködni kezdett megálltunk, nyújtóztunk, megetettem, pelenkacsere, sétáltam vele, belültünk enni egy vendéglőbe. Ott hintázott, csúszda is volt, jól érezte magát. Én rosszabbul viseltem, alig vártam hogy hazaérjünk.
2021. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 éves volt a lányom, amikor először voltunk tengerparton, jól bírta az utat, nem nyűgösködött egyáltalán.
2021. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 éves volt a kisebb, Genováig mentünk. Váltva vezettünk, éjjel, reggel 7-ig aludtak. Utána még 2 órát autóztunk, gond nélkül. Visszafelé napközben jöttünk, akkor már több megállással.
2021. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!