Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha házas lennél,...

Mit tennél, ha házas lennél, és a szeretőd lenne a baba apja?

Figyelt kérdés

Válni semmiképp nem szeretnél, enélkül kell megoldani a helyzetet.

A férjeddel terveztétek a babát.


A kérdés elméleti, csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit tenne.


2021. jún. 12. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon körülmény függő lenne.


De ha szeretőt tartok akkor a házasságom eleve nem olyan, amit érdemes "megtartani".


Az biztos, hogy szólnék a szeretőnek az apaságról.

2021. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha házas vagyok, nem tartok szeretöt. Ha nem vagyok megelégedve a házassággal, akkor kilépek belöle.
2021. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Elásnám magamat szégyenemben, hogy milyen féreg egy nő vagyok…
2021. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha házas vagyok, nem tartok szeretőt, emellett ha nincs rendben a házasságom, akkor minden esetben 100%-os védekezési módot választok, tehát nem lehetek véletlen terhes.
2021. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha szr a házasságom, akkor teszek ellene, pl válással.


Amint elindítom a pert, már "szabad" vagyok etikus értelemben, úgyhogy akkor már nem szeretpm lenne, hanem új párom.

2021. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Házasként mondjuk nincs szeretőm. Ha még olyan idióta vagyok, hogy mégis felredugok, akkor az a minimum, hohy gumit húzatok a pasival.
2021. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha a férjemmel tervezzük a babát (tehát kb 2 naponta szexelünk) honnan tudnám h melyik pasi az apja?

Ez alapján 50—50%

Egyébként aki csalja a párját, közben babát tervez vele, az nyilván kussol arról h lehetséges h nem ő az apa.

Minimális arra az esély h kiderüljön.


Persze ez CSAK IS ELMÉLETI SÍKON.

De úgy is lepontoznak 😅😉

2021. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a szeretőm lenne a gyerekem apja, egyértelműen elválnék. Undorító az olyan nő, aki simán képes ilyenekkel becsapni a férjét, aki kb. majd kiugrik örömében a gyerek miatt.
2021. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hoznam ilyen helyzetbe a ferjemet. A szeretozes egyszeruen nem fer bele az ertekrendunkbe.


De tegyuk fel megtortenik, mivel kilotted a valas opciot bevallanam neki es kulon elnek tole egyedul a gyerekkel. Abortusz nem mukodik, atveres szinten nem jatszik.

2021. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Tegyük fel dufsz a ferjeddel is meg a szeretőddel is. És kiderul hogy terhes vagy.. És itt jön a kérdés: HONNAN A BUBANATBOL TUDOD HOGY KI AZ APJA?.. Amúgy meg mit tennék? DNS teszt, és akié a gyerek ahhoz mennek. Úgy hirtelen felindulásból. Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben és nem is akarok
2021. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!