Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellene korlatoznom a gyermeket?

Kellene korlatoznom a gyermeket?

Figyelt kérdés
8 eves kislány nem szégyenlős sokszor pucéran ugrál az udvaron.
2021. jún. 13. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Èn ennyi idősen màr nem engednèm. 6 èves a fiam, idèn màr fürdőgatyàban engedem csak medencèzni a kertben. Mondjuk nàlunk nagyon àtlàtni több szomszèdtòl is.
2021. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha belátnak az utcáról, szomszédból, szerintem muszáj erről gyorsan leszoktatnod. Nem azért, mert a meztelenséggel van a baj (igaz, naturista lévén én ehhez azért máshogy állok), hanem mert sok a degenerált pedofil, nehogy baj legyen.
2021. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Iskolában, mások előtt tudja, hogy nem illik az ilyet?

Gondolom igen, mert akkor már rég jött volna onnan visszajelzés (már óvodából is).

Akkor én arról beszélgetnék vele, hogy úgy, ahogyan ott sem csinálja, itt sem helyes, mert idegen is megláthatja és az nem való.

Amúgy mindig ilyen volt, csak mostanra már terhes ez? Vagy eddig nem csinálta, és egy ideje rászokott? Ez utóbbi esetben lehetséges, hogy molesztálták a közelmúltban!

2021. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig laza volt
2021. jún. 13. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj arra rávilágítani, hogy egyes dolgokat kicsi gyerekként megtehet, de ahogy nődögél, egyre kevésbé. Ilyen a kültérben való meztelenkedés is.
2021. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg csak amiatt nem jó, mert sok a pedofil :( Ha belátni,esetleg le is fényképezhetik, úgyhogy mindenképp egy fürdőruhát legalább vegyen fel.
2021. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az udvar elég zárt de nem fogom engedni.
2021. jún. 14. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az lenne a legfőbb gondom, hogy egy pillanat alatt lefotózza valamelyik nagyobb iskolatársa, és az már megy is a netre, körbe... Én rövid úton megtiltanám. Később megérti majd, ha most nem is - és hálás lesz érte.
2021. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kellene. El nem hiszed, mennyi beteg pedofil barom van.
2021. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom meg hagy élvezze amíg gyerek.
2021. júl. 2. 09:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!