Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha tenned kellett erte,...

Ha tenned kellett erte, hogyan ertel el szules utan lapos hasat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még folyamatban, de erősen alakul

Réka napi 20 hasprés

( nincs szétnyílt hasizmom)

2021. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lapos hasért elég keményen kell edzeni, és még ha keményen edzel akkor sem fog látszani ha mellé nem nyomsz egy teljesen tiszta diétát. Youtubeon rengeteg ab / core program van, keress egy szimpatikus edzőt és nyomj vele minden nap egy edzést, mellé pedig tarts szigorú diétát és hamar látványos eredményt fogsz látni.

* ha viszont szétnyílt a hasizom, akkor nehogy nekiállj egyedül bárminek, először kérd szakember segítségét, különben nagyobb kárt okozol mint hasznot!

2021. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Január óta edzettem és figyeltem az étkezésre és azt gondoltam, hogy jó úton járok de a mérleg nyelve csak nem akart lefelé mozdulni de azért éreztem, hogy jobb az állóképességem és legalább nem híztam. Az igazi áttörést az hozta meg, amikor egy ismerős megkérdezte, hogy jön e a második gyerek. Na ott éreztem, hogy ez így gáz. Azóta kőkemény diétát tartok és 2 naponta kitartóan ezdek. Egy hét alatt 1.5 kg-ot fogytam. Tudom, hogy ez nem egészséges...pedig eszek "rendesen"...csak már nem azt, mint előtte. Még sokat kell tennem a lapos hasért de rajtam ne múljon
2021. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülés után 10 héttel kezdtem a Gyerünk Anyukám szülés utáni regeneráló programját. Utána még három másik 8 hetes programot csináltam végig, az egyik egy pilates volt. Utána Pölös Zsófinál folytattam a HasReForma programot.
2021. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!