Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tenyleg ennyire nagy divat...

Tenyleg ennyire nagy divat megszolni egy megszült nőt a pocakja,es a sulyfeleslege miatt?

Figyelt kérdés
7 hete császároztak és mind azt hallgatom hogy:nem fogytál,a hasad se ment visza...stb.En tenyleg nem értem hogy lehet mas ember ennyire bunko egy embertársával...tudom h 15 kilk van rajtam,de ennyi ido alatt nem tudok csodat tenni
2021. jún. 16. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Majd megszokják az új formádat, és nem mondják.
2021. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Engem most terhesen is megszóltak :D
2021. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen sajnos megszólják a frissen szült nőket, mert a "celebmamik" már 1 hónap után feszes, lapos hasat és narancsbőrmentes testet villantanak. Sajnos ez van. Ez lett az elvárás. Fél éves a gyerekem és tőlem azt is megkérdezték nemrég, hogy terhes vagyok-e.
2021. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Tőlem is megkérdezte tavaly egy öregasszony a piacon, hogy mennyi idős a pici. Mondtam 6 hónapos. Erre totál megörült, hogy jaj de jó, és látja már jön is a következő. Hát jó nagy bunkó volt. Én a szoptatás miatt hízok folyamatosan, szülés után 5kgval kevesebb voltam mint előtte. Most 1,5 év alatt 15kgt sikerült magamra rántani, ha nem figyelmét oda simán több lenne. Botrány. Már kétszer néztek terhesnek is azóta. Nem baj, majd leadom. Te is le fogod, engedd el a füled mellett, vagy szólj vissza valami frappánsat. Csak ne depressziózz be emiatt, a babád most a legfontosabb!
2021. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert bunkó ismerőseid vannak.
2021. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

En terhesen dupla akkora lettem, mint voltam.

Amikor már az arcom is fel volt puffadva a viztől, a szomsźed is csak annyit mondott, hogy látja rajtam nemsokára már szülök.


Szerintem is csak bunkókkal vagy korbevéve.

2021. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

*én borzalom vizesedtem, de az szülés után már le is ment 1 héttel.

50 kg-s lettem, szoptatas alatt meg egyenesen csontsovannyá fogytam, annyi energiat elvitt.


Utána jottek csak vissza a kilók. Most 10 pluszban vagyok.

2021. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Na tudod ki fog olyan bunko parasztokkal beszelni akik barmilyen megjegyzest tesznek a testemre.

Nem vagyok elhizott, de csont sovany sem, regen nagyon sokat bantott a csaladom mert volt egy pici feleslegem. Miota felnottem ezt nem tudom el, akinek nem tetszik ahogy kinezek az nezzen mashova, vagy szakitsa meg velem a kapcsolatot. Egyszeruen nem is ertem ezek az emberek kinek kepzelik magukat hogy megszoljak mas ember testet.

En nem szultem, es csak 60 kg vagyok, de megis nagyon kivagyok ettol a tematol. Nekem igy is durvanak tunnek ezek a kerdesek es beszolasok, de meg ha egy friss anyukanak szolnak igy be...

Az unokatestverem szules utan 3 nappal hazajott a korhazbol, es anyukam gyorsan ment meg aznap baba latogatoba (no comment), es amikor haza jott akkor mondta nekem hogy “jo nagy hasa maradt szules utan” - 3 nappal a szules utan!!!!

Szoval lehet szidni az instamamikat, az se normalis amit ok muvelnek, de az idosek is sokmindent meg engednek maguknak. Csirajaban el kell folytani az ilyesmit, egyszeruen nem engeded meg h veled igy beszeljenek!

2021. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már 38 hetes vagyok, és jó nagy pocakkal (pedig 10 kiló pluszban vagyok), és egy teljesen idegen sosem látott nő ilyet szól: maga sem lehet már ennél kövérebb! XD Totál kész voltam. Csak magadra figyelj, mindig lesz valaki akinek pont nem tetszik amit lát.
2021. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Jesszus, ugye visszaszóltál? 😂
2021. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!