Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit dolgoztok?...

Anyukák, mit dolgoztok? Mennyi idős a gyerkőc? Mennyire tudtatok home office-ban dolgozni az elmúlt 1 évben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly novemberben kezdtem új munkahelyen. Gyedről mentem, 2 éves gyerek mellől.

Egy kicsi vállalkozás titkárnője vagyok (szóval amolyan mindenes: hr-es, pénzügyes, anyagbeszerző, kapcsolattartó). Megoldható lenne a home office, de nekem kényelmesebb irodából dolgozni Sokkal jobban tudok bent koncentrálni, mint amikor a gyerek cibál szobáról szobára.

2021. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
16 hónapos a lányom, tavaly augusztusban kezdtem a saját vállalkozásomat. Egyelőre az ismerősökön keresztül bejövő megrendelések lefoglalják az összes kapacitásomat, ezért még nem kezdtem el megmarketinggelni, mert így is sokszor nehéz. De hál istennek nem ebből kell fenntartani magunkat. Az hogy a régi munkámban visszanehetek e majd még kérdéses.
2021. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire, a gyereket se nagyon láttam az elmúlt kicsit több,mint egy év alatt. Oktatókórházban dolgozok képalkotó diagnosztaként , covid centrum vagyunk , be lettem rendelve a Gyed lejárta előtt...
2021. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én már vagy 15 éve homeoffice-ban vagyok (alkalmazottként, 8 órában, alkotó munka szoros határidőkkel). Gyerekek 7 és 11 évesek. Szóval ebből a szempontból nem volt nagy változás a covid az életemben, de nehéz volt, hogy itthon voltak és nonstop többfelé kellett figyelni. Az ovis unatkozott, a naggyal tanulni kellett, közben meetingek és "mellesleg" termelni is... Mint amikor már 3 hós koruktól dolgoztam, de az sem volt egy jó döntés. Ha netán lesz még egy, tuti nem akarok már mindent egyszerre csinálni, mert akkor egyiket sem lehet rendesen.
2021. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyári munka (a férjem is)

5 éves

Egyáltalán nem!

Gyerekfelügyeletet váltó műszakkal (azt is eltoltan) tudtuk megoldani

2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedagógiai asszisztens vagyok (nem iskolában vagy oviban), plusz építgetem a vállalkozásom, de az egyelőre még csak minimális mellékest hoz.

A gyerekek 5 és 13 évesek.

A főállásomban mindkét ovi- és iskolabezárás idejére elrendelték a digitális munkavegzest, így otthonról dolgozhattunk, egy fő kellett, hogy bent legyen ügyelni, kb kéthetente egy nap volt ez mindenkinél, de olyankor a kicsit vittem magammal.

A férjem, bár irodai munkát végez, és száz százalékban elvegezheto otthonról is, nem kaptak home office lehetőséget, csak ha valaki hatósági karantenban volt.

2021. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!