Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagy büszke a gyerekedre?

Miért vagy büszke a gyerekedre?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszok érdekelnek, hogy "sokat vártunk rá, amíg megszületett", "azért vagyok rá büszke, mert van", "azért vagyok rá büszke, mert a gyerekem", stb. Hanem hogy mik azok a tulajdonságok, tettek, elért eredmények, amiért büszke vagy rá?
2021. jún. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindenért IS büszke vagyok rá, nem teszem függővé teljesítménytől vagy tulajdonságoktól.
2021. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok büszke a gyerekemre, mert megvédi magát, kiáll magáért. Nem olyan, mint én, hogy nem merek visszaszólni. Plusz ugye igazi személyiség, nagyon nagy forma.
2021. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..



8-as vagyok


(Az elgépelésekről tekintsetek el.)

2021. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ma például azért vagyok büszke rá, mert hosszú hónapok után ma megtette az első lépéseit. 18 hónapos és sokat küzdött, hogy sikerüljön neki, nagyon boldog vagyok, annyira kis ügyes.
2021. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

2


Nem tudom, te vagy az anyuka es a gyereked a fiad?


Erre annyira ne legyel buszke, mert ha nagyon sokat "all ki magaert", egyszer meg az allasaba is kerulhet. Okosan kell mindig kiallni magunkert, es igen vannak helyzetek amikor be kell huznunk a fulunk meg farkunkat.


Arrol nem is beszelve, hogy a gyerek tinedzser vagy pubertas? Mert abban az idoszakban a legtobb fiu/lany veszekedos meg azt hiszi mindenben neki van igaza meg jobban tudja.


A bajok ugy 20 folott kezdenek kialakulni.

2021. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

6,5 éves lányomra ma azért voltan nagyon büszke, mert az ovis évzárón rendezett kincskeresős játék után az egyik kislánynak, akinek nem sikerült kincset találnia, adott a sajátjaiból.


Egyébként nagyon sok becsülni való tulajdonsága van.

2021. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Igaz még csak 2 éves de a napokban kezdte azt,hogy kidobja a kukába a pelenkát meg mindent ami odavaló
2021. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

A fiamra egyértelműen a focista "karrierje" miatt vagyok büszke. Egyáltalán nem vagyunk egy sportos család, eszünkbe sem jutott az egész téma, ő pedig teljesen önállóan járta ezt ki, elsős korában a napköziből lement magától az iskolai fociedzésre, pár hónap múlva meg hívott az edző, hogy szeretné magával vinni az egyesületbe, és leigazolni. A csapat nagy része focidrukker apukák gyerekeiből áll, én nem is igazán tudok az egésszel mit kezdeni, persze visszük meccsekre meg minden, és közben hihetetlen büszke vagyok arra, hogy mekkora egyéniség, hogy a családtól függetlenül megtalálta a maga útját, és azt már negyedik éve viszi előre töretlenül.

A kislányomra azért vagyok büszke, mert egészen különlegesen bensőséges és őszinte a kapcsolatunk, most 9 éves, remélem, így is marad.

2021. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!