Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tartjátok a babaágyat? A...

Hol tartjátok a babaágyat? A szobátokban az ágyatok mellett vagy egy másik szobában?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki a kicsi baba mellett szeretkezik ha a baba ágy a szobátokban van?

2021. jún. 19. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Másik szoba. Első hónapokban velem aludt babaöbölben. Ekkor átmentünk másik szobába ha szexelni akartunk. Egy házban jobb esetben 2 szoba van, de fürdő, konyha mindenképp. Szexelni bárhol lehet🤷
2021. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Külön szobában alszik mindkét gyerekem első naptól. Nem szeretkeznék mellettük.
2021. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
A szobánkban van, de nem az ágy mellett közvetlenül. Mi bizony úgy szexelünk, hogy a baba ott van tőlünk egy szekrénnyire. Ő nem ébred fel rá (eddig még), nekünk meg így kényelmes. Mi ilyen kis fantáziátlanok vagyunk, hogy "bárhol" nem szexelünk.
2021. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Szobánkban van, nem àgyunk mellett.


Amig kicsi volt (4-5 hónapos korig) szerelmeskedtünk mellette, azóta másik szobát választunk inkább.

Sokszor kel, így 15 hónaposan is nálunk van.

Tesója 8 hónaposan saját szobában aludt màr.

( mindenkinek van sajàt szobája, nekünk apjukkal közös, de van dolgozó szoba és nappali is)

2021. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Kezdettől külön szoba, külön ágy. Nem azert mert őt zavarná, hanem én nem tudnám magam elengedni
2021. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Az elején egy szobában de kb 2 méterre az ágyunktól volt a kiságy

Akkor abban a szobában szeretkeztünk

Majd jött a pocakfájás és az addig egész éjszakát átalvó lányom mellém jött, úgy, hogy levettük a kiságy rácsát

Na hát ekkor már nem csak éjszaka állt az a bizonyos

Megoldottuk délután-reggel vagy mikor hogy kint a nappaliban mert a kisasszony azonnal felébredt mikor szökni akartam mellőle😂

2021. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Első évben egy szobában volt a kiságy. 8 hónapos korától nem is abban volt hanem az ágyunk mellett egy matracon. 1 évesen költöztettük át saját szobába. Most 16 hónapos.

És igen, akkor is szeretkeztünk, amikor még az ágy bent volt. Halkan is meg lehet oldani.

2021. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Külön szobában, ami a mi szobánkkal határos, pár lépésre van. Első hónapban néha ott aludtam, direkt ezért hagytam bent egy kanapét, de nem vettem magam mellé a babát, mert szerettem volna ha szépen megszokja hogy a saját ágyában aludjon. Igen, lehet szaranyázni, de nekem bevált a módszer. Nyilván ehhez az is kellett, hogy a lányom jó természetű, nem nyűgös. Most már 7 hónapos és remekül elvan a szobájában.
2021. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Vajon ebben mi lehet a "nem hasznos" azoknak akik lepontoznak? Volt egy kérdés, mindenki arra adott választ. Jah hogy te nem úgy csinálnád? Az tök mellékes, attól a válasz még hasznos, mert a kérdésre érkezett.
2021. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
9 hónapos koráig egy szobában aludtunk, de ő mindig is kiságyban aludt. Együttlétkor átmentünk a nappaliba. Utána már külön szobája volt.
2021. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!