Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős gyerek mellett...

Mennyi idős gyerek mellett vállalnátok be plasztikai műtétet?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan has- és mellkorrekciós műtétről lenne szó, amiről azt írják, hogy 6 hétig nagyon óvatosan mozoghat csak az ember. 2-3 hétig még hajolni sem javasolt. Mennyi idős gyereknél oldható ez meg szerintetek? Gondolom, ahol több gyerek van, ott a legkisebb gyerek életkora a mérvadó.

2021. jún. 10. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
4-5 leghamarabb
2021. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyenlore annyit tudok mondani h 3 eves korig tuti nem. Unokateso 8 vele mar lehet.
2021. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mennyi segítséged lenne.

Nekem csak laparoszkópos köldöksérv műtétem volt, de ez után sem lehetett 6 hétig emelni, sérvkötőt kellett hordani - ekkor 1,5 éves volt a kisebb, 4 a nagy.

Ha nem lenne muszáj a műtét várnék jópár évet

2021. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Saint nevű felhasználótól kaptam egy szívhez szóló üzenetet:

"Ne hallgass a sok gyerekb__ira, akik szet kurjak a gyerekeiket.


Mar egy 1 eves mellol siman el lehet menni, ha nem neveled csecsszopova mint itt sokan masoo"


Itt válaszolnék: gratulálok a stílusodhoz és kérlek, ne pontozd le a hasznos hozzászólásokat. Igényesen vagy egyszerűen itt is leírhattad volna a válaszod.


Mellesleg nem értek egyet veled. Éppen van egy 3 és egy 1 évesem is. Tekintve, hogy a kicsi éppen csak járni tud, hogy kellene megoldanom, hogy nem emelem? Vagy szerinted 6 hétig etetőszékbe, babakocsiba, autóba se tegyem? De még a nagyobbhoz is kell hajolni... (Meg még 1001 kötelesség teljesítése szembemegy az orvosi javaslattal.)

2021. jún. 10. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor kérdező, nagyon nem aktuális még a kérdés nálad.

1 évesed van... hát majd ha olyan 4-5 éves lesz szerintem. Elöbb én semmiképp nem vállalnám.

Sőt, lehet még akkor sem. 6 hét hatalmas kiesés. Oviba, suliba menni értük, mellette dolgozni is (vagy nem tudom erre jár-e táppénz).

2021. jún. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem akkor volt mikor a kicsi 4 eves volt.

Igaz az nem szepeszeti plasztika volt hanem egeszsegugyi.

2021. jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ó tudom ám, hogy nagyon nem most. Nekem valahogy inkább a kicsi 8 éves kora lenne reális, de látom, hogy azzal talán kicsit fölé lőttem.
2021. jún. 11. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves volt a lányom, amikor mellműtétem volt. 3 napig anyósommal és nővéremmel volt felváltva. A férjem itthon volt velünk 5 napig. Utána már gond nélkül el tudtam látni magamat meg a gyereket is. Persze nem vehettem fel, meg óvatosnak kellett lennünk, de nem volt gond.

A barátnőm egy 1,5 és egy 3 éves mellett vállalta be a mellkorrekciót. De mondjuk ő egy terminátor alapból is. De azért anyósa neki is nagyon sokat segített napközben.

Szerintem 3 év körüli mellett már simán be lehet vállalni, ha legalább annyi segítséged van, hogy a férjed egy hetet otthon tud veletek maradni.

2021. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!