Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonzó a férfiaknak az olyan...

Vonzó a férfiaknak az olyan nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Akkor menj ki egy játszótérre, a legtöbb kisgyerekes anyuka elhanyagolva érzi magát úgyis, szerintem örülnének egy ilyen pasinak😁

Az egyik legkönnyebb préda a gyesen lévő anyuka 😁

2021. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 gggTt válasza:
100%
És? Én sem akarok, ettől még nem érzem magam hátrányba, de ezt döntse el mindenki maga. 28F
2021. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gyereket, meg is szoktam mondani előre, hogy ne áruljak zsákbamacskát.. hát ne tudjátok meg mit kapok néha... :( Pedig nincs velük bajom, sok gyerekkel jól kijövök, de én mégsem szeretnék.. 30/L
2021. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
75%

Szerintem ha valaki nem érzi azt hogy kész az egész életét egyetlen egy ember köré építeni közel 20 évig azzal semmi baj nincs. Sok más egyéb dolgot is lehet csinálni azzal a megmaradó idővel amit arra feccölne hogy pelenkázzon, etessen, vagy a fülébe ordító gyereket csitítsa.

A vonzalom a hasonló gondolkodású emberek közt alakul ki a legkönnyebben. Ha így nézzük a dolgot akkor vonzó vagy, és vonzó a gondolkodásmódod is, a személyiseged mellett.

Biztos én sem leszek népszerű ha azt írom hogy nem szeretnék apa lenni. Olyan férfi vagyok aki leköti magát, mindig ki akar valami baromságot próbálni megélni a pillanatot. Ehhez olyan partner kell aki nyitott arra hogy random f.szságokat csináljunk. No ebbe a képbe nem illik bele a gyerek, hiszen szinte az összes erőforrás rá van fordítva.

Szóval vonzó vagy, és az is maradsz!

29F

2021. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Èn sem szeretnèk gyereket. Szerintem, vannak olyan dolgok az èletemben,amit tudok gyereknevelès helyett csinàlni, ès a pènzem is megmarad. Egyàltalàn nem utàlom se a gyerekeket,se a gyerekeseket. Csak, nekem nem kène.
2021. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!