Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos "védekezés"...

Megszakításos "védekezés" mennyire veszélyes a menzeszt megelőző és az azt követő napokban? Úgy hallottam a férfiaknak ált. Van előváladék. A párom azzal akar nyugtatni, hogy ez hülyeség és ő nem is érzi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van előváladék,és veszélyes is lehet egy nem kivánt terhesség esetén!!
2009. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem gondolom,hanem tudom, hogy van előváladék, ami tartalmazhat és szokott is spermiumot, és hogy a terhességek 1/4-e megszakításos védekezésnél következik be.
2009. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen :)Köszönöm :) akkor legalább megmutathatom neki is a kommenteket és talán nem erőlteti annyira. Oké...mérem a hőmét..és egy-két nap eltéréssel tudom is mi a veszélyes szakasz, de akkor sem akarok terhes lenni :) Nem biztos a hőmérős módszer sem :)
2009. ápr. 28. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy nem érzi,de akkor is előfordúlhat bármikor,és akkor ....ez egy szerencsejátékos védekezési módszer,és ismerjük a szerencsejátékot?!Legtöbbször nem az történik,amire számítunk.
2009. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a ciklusom 9. napján estem teherbe, előváladéktól!!! (óvszert használtunk, csak az "elején" még nem tettük fel)Tuti, mert utána csak a 26. napon voltunk együtt, de a 287. napon végzett tesztem pozitív volt!
2009. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én párom is azt mondta,hogy igy nem lehet teherbe esni, mert az előváladékban nincs sperma. Hát nem jött be,mert 33 hetes terhes vagyok :)
2009. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazából az előváladék is egyénfüggő, mint annyi minden. Volt férjemnek egyáltalán nem volt, 4 évig "védekeztünk" kizárólag megszakítással, nem lettem terhes. Jelenlegi barátomnak viszont rengeteg van, ha eléggé fel van izgulva, kb 2-3 percenként kibiggyan egy-egy csepp... Na, vele gumit használunk :D
2011. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!