Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam a DM-ben...

Miért nem kaptam a DM-ben kezdő csomagot?

Figyelt kérdés
5hónapos volt a kislányom mikor megigényeltem a bababónuszt,de azóta sem kaptam semmit. Itt a GYK-ben olvastam hogy adnak kezdő csomagot,de én nem kaptam. A babám 8hónapos múlt.
2010. aug. 26. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 hetes volt a fiam mikor igényeltük, azt mondták postán küldik, na most már 10 hetes és még mindig semmi.

lehet hogy be megyek majd és rá kérdezek, mert az adatainkat ugyan úgy elkérték.

Mi Baranyában élünk.

2010. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én Pesten élek. Lehet hogy én értelmezem félre,de mikor belépek nem akkor kellene kapnom valamit?
2010. aug. 26. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
De igen, mi ugyan 2 éve igényeltük, amikor megszületett a kislányunk, de amikor leadtuk az igénylőlapot akkor kaptuk meg a kezdőcsomagot - egy dobozt kuponokkal, mintákkal - a pénztárostól a boltban.
2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én már rögtön megkaptam,a jelentkezési lap kitöltése után.Ott az üzletben személyesen vettem át a pénztárostól.

Menj be és kérdezd meg,hogy hogyan működik nálatok.

2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2008 őszén léptem be, akkor a boltban adtak egy kis dobozkát, az volt a kezdőcsomag, abban mindenféle füzetecskék voltak, meg tampon, meg talán még 1-2 termékminta. Meg az első kuponfüzet, az vagy benne volt vagy hozzá adták.
2010. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nahát,ez jó! A pénztáros nő beszélt rá anno hogy lépjek be,én akkor azt sem tudtam miről van szó. Elkérték az adataimat és a babáét,ki kellett töltenem a papírt és ennyi. Semmit nem adtak! Csak most hogy utánaolvastam tűnt fel hogy,eddig nem igazán érte meg belépni! Ennyi idő elteltével érdemes még reklamálni a kezdő csomag miatt? Nem mint ha olyan nagy szükségem lenne rá,de azért bosszant a dolog!
2010. aug. 26. 13:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is rögtön megkaptam a kezdőcsomagot a boltban, azóta pedig sok-sok kupont, és engedményes vásárlásra jogosító kuppon érkezett már. Én nagyon szeretem, és abszolut nem bántam meg, hogy regisztráltam. Szerintem megéri, én rengeteget spórolok ezzel.
2010. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Két éve, amikor a lányom született azonnal megkaptuk a kezdő csomagot. Most azt mondták, hogy regisztrálok és később küldik az első kuponokat.
2010. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2008. január és 2009 novemberi gyerkőcnél is mindjárt belépéskor megkaptam a pénztárostól.
2010. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most is úgy van, hogy a pénzárnál odaadják a csomagot.

A következőt tudod tenni:

Kitöltesz egy újabb regisztrációs papírt (DM-ben találsz), viszed magaddal a baba születési anyakönyvi kivonatát, mert azt be kell hozzá mutatni (régen kértek egy másolatot, de ezt most már jogszabály tiltja). Odamész ezekkel a pénztároshoz, és ő oda fogja adni a kezdőcsomagot.

2010. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!