Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor írattátok fel a gyerekor...

Mikor írattátok fel a gyerekorvossal a "kezdő csomagot": D vitamin, K vitamin, popsikenőcs, hintőpor. Stb? Második baba, szóval fel tudná írni ezeket a 2 éves fiam nevére is. Ja,37 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ezeket mindkétszer a kórházban írták fel mielőtt hazajöttünk volna!
2011. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor írja fel a gyerekorvos, ha már kijöttünk a kórházból. Sajnos! Sokkal egyszerűbb lenne, ha már a kórházban felírhatnák.
2011. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy egyeztünk meg akkor amikor akisfiam született, h ha megszületett, még a kórházból felhívom és vki a családból elmegy a receptekért. Most is ugyan ez lesz a forgatókönyv.
2011. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 hónapja itt figyel az asztalon a receptkupac. Dátum nincs rajta, majd mi kitöltjük, ha itt az idő, az kb. 2 hét.
2011. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiírás előtt egy hónappal felírta,a fejlécet majd még mi kitöltjük de legalább megvannak!
2011. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A védőnő írtta fel és bedobta a postaládába, amíg a kórházban voltunk, így a férjem ki tudta váltani mire hazajöttünk.
2011. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iratta. Akkor irasd fel az ő nevére. Tök mindegy, kinek a nevére szól, ha a doki nem köt bele. Ezt én is kipróbálom most. Akkor nem kell szenvedni, hogy kapjuk meg a receptet. :)
2011. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!