Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki regisztrált a picuri.hu-n,...

Aki regisztrált a picuri.hu-n, megkapta a kezdőcsomagot?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy már 1 éve regisztráltam, és az van a kezdőcsomagnál, hogy postázva, de nem kaptam semmit. Más is járt így?
2010. aug. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónapja regeltem, 1 hete jött meg a csomag, amiben 1, azaz egy darab tájékoztatófüzet volt. Úgyhogy ne várd annyira. :)
2010. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit!! Nagyon tartalmas csomag!! Köszi, akkor már nem is érdekel annyira! :)
2010. aug. 26. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt küldték! :S
2010. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A honlapon tisztan es erthetoen le van irva, hogy nem ajandekot kuldenek:


"A regisztrációt követően postázzuk Önnek a Picuri Hűségprogram kezdőcsomagját, mely a következőket tartalmazza:

Blokkgyűjtő füzet, melybe a JOHNSON'SŸ BABY termékek vásárlását igazoló blokkokat tudja összegyűjteni

Tájékoztató levél a program részleteiről"


Forras: [link]

2010. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!