Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mièrt tőlem akar gyereket a...

Mièrt tőlem akar gyereket a párom?

Figyelt kérdés

Lehet idióta kérdés de érdekelne mert nem látom benne a logikát. 8 éve vagyunk együtt nem sokára esküvő is lesz.


Értem ő szeret én is őt, általában ezért senki nem akar a szereteinek fájdalmat okozni de a szülés fáj....akkor most mégis.


Viszont én nem akarom magam ekkora fájdalomnak kitenni elvégre az én testem és rosszul viselem a fájdalmat egy sima foghúzás is katasztrofa nálam és 1-2 hét min. amíg túl leszek rajta.



Mondtam neki örökbe is fogadhatunk gyereket vagy akár béranyaságba is bele mennék örömmel, de neki úgy már nem kell gyerek és nem értem miért nekem akar fájdalmat miért nem jó ha más szüli meg a gyerekét de én nevelem fel?!


Ezt nem tudja meg magyarázni vagy csak kerüli a témát de én szeretném megérteni miért lehet ez


2021. jún. 26. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ti miről beszélgettetek az első randikon? Ha valakivel nem egyezik az elképzelésünk a jövőt illetően, akkor fájdalmas búcsú és továbbállunk. Nem vergődünk egymás mellett 8 évig, azt sem tudva, mit akar a másik a sorsdöntő kérdéseket illetően...
2021. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Mekkora troll kérdés.. Nagyon unatkozhatsz!
2021. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Lol, nyilván. Nagyon hiteles, hogy 8 év alatt nem esett le neki, hogy a barátnője annyira gyengeelméjű, hogy a szülést szimpla fájdalomokozásként fogja fel...

Legközelebb olyasmivel próbálj trollkodni, ami legalább reálisan hangzik!

2021. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Jogod van nemet mondani, nem kötelező neked szülni, de ha közös gyereket szeretnétek, akkor praktikus lenne, ha te szülnéd meg a gyereketeket. Nem kötekedésből, de nagyon sok pár így csinálja. Biztos fájdalmas, és nagy áldozatvállalás, szenvedéssel, lemondással jár, de van benne egy kis öröm is, hogy szerelmetek közös gyümölcsét te szülöd meg. Egy emberi életnek adhatsz életet, és láthatod felcseperedni, persze nagyon nagy áron. De ez már csak ilyen, sok nő anélkül választja, hogy kényszerítenék rá. Pedig szenvedéssel jár! Akkor mégis miért vállalják a szülést? Talán egy családot szeretnének alapítani?
2021. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább hagyd el. Szerencsétlen had keressen magának egy normális nőt.
2021. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Megértelek hogy nem akarsz ilyen nagy fájdalmat, nekem is ez az egyik indok amiért nem akarok gyereket (más, nyomósabb érvek mellett).

De nekem a párom sem akar szóval nincs ebből gond.

A párodban gondolom erősebb a késztetés a génjei tovább adására, saját gyereket szeretne Veled, Tőled.

Szerintem ezt komolyan beszéljétek át még az esküvő előtt mert bajok lesznek ha ennyire mást akartok. Lehet ő azt hiszi hogy majdcsak meggondolod magad, te meg azt, hogy ő fogja. Sajnos nagyon kevés kapcsolatban erős annyira a szeretet, hogy a gyerek témáról való eltérő álláspont ne okozna válást.

2021. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Megoldás: mondjátok le az esküvőt és menjetek szét. Nem egyeznek a gyerekvállalási céljaitok. Ő vérz szerinti gyereket akar nyilván, attól az embertől akit szeret. Te nem akarsz ekkora fájdalmat átélni, így nem tudod neki ezt megadni. Ezt illett volna nyolc évvel ezelőtt tisztázni.
2021. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
És 8 év alatt eddig ez nem került elő?
2021. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Én abban nem látom a logikát, hogy hogyan juthat el valaki el nyolc év együttélésig és házasságig valakivel, akivel egy ilyen alap dologban nem egyeznek. Szoktatok ti egyáltalán beszélgetni?

Vagy egy kezdő troll vagy, vagy szociálisan visszamaradott a pároddal együtt.

2021. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora rinyaaaa 😂
2021. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!