Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mièrt nem lett màsodik gyereke...

Mièrt nem lett màsodik gyereketek (ha eredetileg terveztètek)?

Figyelt kérdés

Ès hogy tudtàtok elfogadni?


2 gyereket szerettünk volna, de az első annyira durvàn többemberes ès rossz alvò, hogy ùgy èrzem nem menne ismèt, fèrjemen kìvül nincs segìtsèg. Viszont nèha fellàngolàskènt èrzem, hogy szeretnèk mèg babàt.


2021. júl. 2. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mikor megszületett a lányom, úgy éreztem, hogy mi egy gyermekes családként leszünk teljesek.

Neki tudom megadni azt a szeretetet/törődést amire szüksége van, nem birom megosztani. Így maradt a lányom egyedül, és így vagyunk egy család

2021. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

3-at terveztünk. Az első gyerekünk sérült. Nem hiszem, hogy lenne erőnk és időnk több gyerekre (+ félő, hogy ők is érintettek lennének). Segítségünk nekünk sincs.

Nagyon rosszul viselem, hogy le kell mondanom az álmomról. Egyke vagyok és mindig nagy családról, sok testvérről álmodoztam, de az élet ezt hozta.

Kérdező, az írásodból ítélve nálatok még kicsi a gyerek, ha annyira szeretnétek tesót, miért mondtok le róla azonnal, miért nem vártok vele pár évet? Lehet, hogy később ügyesebb, jobb alvó lesz a gyereketek. Szerintem semmi rossz nincs a nagyobb korkülönbségben.

2021. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket terveztünk.

Az első terhességem méhen kívüli lett, az egsik petevezetőm elszállt.

1 év múlva estem újra teherbe, 11hós a fiam. Szülésnél komplikációk léptek fel, ki kellett venni a méhemet.

Nem volt kérdés, hogy nem lesz második.

2021. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is több emberesség miatt. Addig volt rossz amíg vissza nem mentem dolgozni.

Most már 5 éves, ő sem mondta soha hogy szeretne testvért. Így vagyunk egységben, hiszti is kevesebb, egyre többet tudunk könnyedén menni vele mindenhová, már nekem sincs igényem hogy elölről kezdjük.

2021. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert ez az egy is sok. Ha újra kezdhetnénk egy sem lenne.
2021. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Szintén a többemberesség miatt. Nincs segítség.

Az első 3 hónapban egész éjszaka üvöltött a hasfájás miatt. Később csak kézben volt jó, ha leraktad sírt, sírt és sírt. Folyton rajtam akart lógni. Sírt a babakocsiban, sírt az autóban, mindenhol. Most is sírós, hisztizős, akaratos, semmi nem jó neki gyerek. Szerencse, hogy legalább éjszaka alszik. Szeretem, imádom, de kizárt dolog, hogy ezt még egyszer végigcsináljam.

2021. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert apuka a terhesség elején lelepett
2021. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Én hármat akartam, a férjem leginkább egyet sem. Kiegyeztünk abban, hogy egyke lesz.
2021. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tobb idegszalam meg egyre. Zero segitsegunk van! Nem szeretnek tobb dolgorol lemondani se anyagilag se sehogy! Paran jottek h majd meggondolom magam hat inkabb csak minden nap rajovok h remek dontes h nincs tobb. Latom h a 2 3 gyerekes ismerosoknek mennyivel nehezebb egy sima vasarlas vagy strand vagy barmi ebbol en mar nem kerek! Tobbnyire (90szazelkban) igy is csak en intezem a lanyom sajnos
2021. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem lesz.


Anya azért vállalt csak engem, mert beteg volt - így is majdnem meghaltunk a szülés során és neki súlyos állapotromlás következett be.


Nos, én persze örököltem a betegségét, és ez eldöntötte a kérdést.

2021. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!