Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma 2.napja hogy késik a...

Ma 2.napja hogy késik a menstruációm. Barátommal 1x 2x csinaltuk gumi nélkül de csak pár mp-ig. MIT CSINÁLJAK HOGY MEGJÖJJÖN A MENSTRUÁCIÓM?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tenni semmit nem tudsz. Ha engem kérdezel biztosan nem vagy terhes.
2021. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden befolyásolja menstruációt

Szerintem sem vagy terhes.

2021. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hallottam arról hogy a bor meg a meleg fürdők test mozgás elő segíti. Szerintetek?
2021. júl. 6. 11:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt ne stresszelj rá, attól is késhet, másrészt vegyél egy tesztet, harmadrészt van egy esemény utáni tabletta fedőnevű csodaszer, valamint praktikus kis orvosi beavatkozások, a jövőre nézve pedig tudnám javasolni a fogamzásgátlást mint eszközt, és akkor biztosan megjön legközelebb.
2021. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Biztos út a teherbeeséshez a nem védekezés!

2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj le. Megfog jönni. Minimálisnál is kisebb az esélye, h terhes vagy! Nem kell aggódni.
2021. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6. Ha jó 5mp volt gumi nélkül.. Nem a megszakításos módszert használjuk..
2021. júl. 6. 12:10
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

8-as:

Oké, de gumi nélkül pont hogy a terhességgel játszotok. Előváladék lehetett a farkán, amiben életképes spermiumok vannak.

Ha nem akartok gyereket, rendesen védekezzetek.

Amúgy is, minek bedugni 5 mp-re?

2021. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Az idegességtől is késhet.

Amúgy: amikor nem tervezetten terhes lettem infrashape edzésre jártam heti haromszor, ahol 50 fokban teker az ember, ittam bort is (azon a héten is, amikor meg kellett volna jönnie, többször is), fürödtem is meleg vízben, mégsem jött meg💁🏻‍♀️. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztosan terhes vagy, de ha egy menzesz nem akar megjönni (mondjuk terhesség miatt) akkor akár a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog megjönni. Amúgy két nap késésnél ha gyanakszol már csinálhatsz egy terhességi tesztet, én ezt tenném a helyedben, nem kísérleteznék, hogy mivel segítsem elő a menzeszt.

2021. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!