Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 6-7 éves kisgyereket...

Ha egy 6-7 éves kisgyereket molesztál a mostohaapja, akkor miért veszik el az anyukától, ha már nincs azzal a csávóval?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki összejött egy férfival, aki a kislányát molesztálta és állítólag nem tudott róla az anyuka. És elvették tőle. Már rég nem él a fickóval.

Ezért tényleg elvehetik a gyereket vagy lehetett valami más is a háttérben?


2021. júl. 9. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem tudott megfelelő környezetet biztosítani, nem megfelelő emberre hagyta a gyerekét...

Hasonló szituáció, hogy ha rábízod a nagyira és közben kiesik a gyerek az ablakon, akkor is a szülőt fogják elővenni, hogy miért bízta nem megbízhatóra.

2021. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ott más is, sok esetben az anyuka jelenti fel és nem veszik el tőle. Lehet már feltűnő jelei voltak, de anyuka nem foglalkozott vele, iskola kért segítséget stb.
2021. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ajjaj.... Hány ilyen esetről olvastunk a bűnügyi hírekben az elmúlt hónapokban-években!


Az anyuka nem akarta látni, mi folyik, mert fontosabb volt neki a dugás, mint a saját gyereke.... :((((((

2021. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg volt ott más is ami miatt elvették. Pláne ha azóta már rég nincsenek együtt.

Hogy derült ki?

2021. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Már az elsőző párja miatt is kiment a gyámügy mert az meg ivott és verte. És nem hagyta ott a faszit. Miután elvitték a gyerekeket szült neki még1et. Láthatáson meg a lányokat kérdezgette bent maradhat-e a faszi. Nem kérdezgettem volna. Közelébe nem engedném a lányomat.
2021. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Mert az anyukának nevezett nősténynek fontosabb a farok, mint a gyerek. Nekem senki nem meséli be, hogy ilyesmit nem vesz észre.


Egyébként a legbetegebb történetet Kínából hallottam - mily meglepő. A nevelőapa bárddal levágta a kisfiú kezét majd bedobta megfőzni a forró levesbe, hogy ne lehessen visszavarni. Az a véglény felesége, nemhogy megbocsátott a férfinak, de szült is még neki közös gyereket ! Ezek után engem már semmi nem lep meg.

2021. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról a nőről van szó akinek azért vették el a gyerekeit mert lánya mesélte egy osztálytársának,hogy megkellett puszilnia a nevelőapja "micsodáját"?
2021. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Sztem megtalálta az oldalt mert amit én tettem ki róla kérdést, törölve lett
2021. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ki találta meg az oldalt?
2021. júl. 10. 08:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát az a jó asszony akiről szó van
2021. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!