Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fürdőruhák vannak,...

Milyen fürdőruhák vannak, amik eltakarhatják a császárhegem?

Figyelt kérdés

Úgy vágtak, mint egy disznót. Függőlegesen, köldöktől lefelé. Nem akarom, hogy látszódjon.


Olyan pólószerű fürdőruhát nem akarok felvenni.


2021. júl. 10. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Magasderekú bugyis rész esetleg? Vannak már tök csinosak is. Sajnálom, hogy így elbántak veled :(
2021. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Legyél rá büszke. Kihordtad, megszülted, hozzád tartozik, életed végéig rajtad lesz. Senki sem fogja nézni :)
2021. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Shekini

Wrap bikini

Remélem jól írtam le.

Szexi darabok, és pont ott takar ahol a heged van

2021. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyberészes esetleg? Már nem csak mamikás verziókban találni ilyet, nagyon szépeket lehet kapni.
2021. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

#2

Aki meg hüvelyi úton szült, az meg mutogassa a p.náját?

2021. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Akinek nincs császárhege (vagy bármilyen hege) az nem tudja, hogy mit érez az, akinek van. Ráadásul látható helyen. Vannak magas derekú fürdőbugyik, szép, divatos egybe fürdőruhák is. Biztosan találsz valami neked tetszőt. Ha olyan csúnya a heged , ajánlatos lenne egy plasztikai sebészt felkeresni. Vannak olyan esetek, hogy tb-re megcsinálják. Érdeklődj utána.
2021. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván oka volt, hogy így vágták. Nagyon csinos egyberészesek és tankinik vannak. Más nem fogja takarni
2021. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
2-es vagyok. Császárral szültem, nem a levegőbe lelkizek.
2021. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
En magasderekut horodk, de szules elott iw olyanolat hordtam,mert ez a fajtát szeretem.
2021. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bikinivonalnál van, de csúnya, dudoros, keloidos lett. Mindegyikből átlátszik/kidudorodik. Erre is tudtok valami megoldást?
2021. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!