Mi a mamami filozófia?

Figyelt kérdés
Több helyen megkaptam már,hogy ez igy meg ugy mamamis.Ismerem az oldalt,de nem tudom hogy az miért baj hogy csak szoptatom a babám még 4hósan(pl).
2010. aug. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi közr egyiknek a másikhoz..
2010. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi köze egyiknek a másikhoz..
2010. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
:) gondolom, száz évig szoptatják a babákat, együtt alszanak velük, állandóan hordozókendőben cipelik őket, és persze szörnyen mártírok. így tudom elképzelni:)
2010. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arról én is gondolkodtam hogy sokáig szoptatják őket,meg ilyesmi. Mi is egy szobában alszunk a babánkkal de nálunk kicsi a hely. kendős kérdés az lehet.Mondjuk nekem is lesz csatos hordozóm,de azért hogy könnyebben el tudjunk menni bkv-zni ismerőshöz,rokonhoz meg ilyesmi.
2010. aug. 27. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Mamami fórumon általában azok az anyukák vannak fent (én nem), akik a szoptatást preferálják a "korai" hozzátáplálással szemben,(1 hónapig is alig volt tejem), különböző hordozóeszközzel hordozzák a babáikat (én igen), mosható pelenkáznak (én nem), a kötődő nevelést magukénak vallják (én is), amihez hozzátartozik az egy szobában való alvás is, esetleg egy ágyban. (Nálunk is így volt, de már külön szobája van, minden gond nélkül szokott át). Nagyjából ennyi szerintem, de mivel nem vagyok mamamis, csak olvasgatom néha a fórumot, ezt szűrtem le. És persze nem biztos, hogy ez így mind együtt van mindenkinél. Azt meg végképp nem értem, hogy miért mamisoznak le, mert 4 hónaposan szoptatsz? nem mamamis vagy, hanem egy normális anyuka.

Egyik előző válaszolót annyiban javítanám ki, hogy valószínűleg ugyanúgy vannak mártír anyukák köztük is, mint a "nem mamamisok" között.. Egyébként meg ha felnézel a fórumra, azt is könnyen észre lehet venni, hogy nem szidják egymást alpári módon, ha nézetkülönbségeik vannak, nem úgy, mint itt.

2010. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én életemben most hallok erről, de simán rám húzhatják.

14hónapos, még most is szopizna, ha nagyon nagyon gáz van, túlpörög, akkor kap egy nagyon rövid nyugicicit(sajna néha már más nem segít, csak ha földhöz csapnám, akkor inkább...)

Nem babakocsizunk, de nem marad meg benne, viszont még nem hosszútávfutó, szóval kenguru, csípőhordozó, mondjuk bkvzni is jobb így, mint a batár döggel...

Egy ágyban alvás, ha nyűgös a foga miatt pár napig "kijelenti" ő velünk alszik, hol velem, hol apával, mint egy kismaci, és amilyen bújósan kezdi olyan lendülettel megy a helyére 3nap után magától, és alszik reggelig.

Kötődés, lövésem sincs minek köszönhetem a megtiszteltetést, de ha nem lát bőg mint albán csacsi, és hiába ismerős rokon üvölt, néha velem üvölt, amikor apa elmegy, és nehezen nyugszik meg, mert az apját is ugyan úgy szereti ragaszkodik hozzá, mint hozzám...

Ezek szerint le kéne lépnem erről a fórumról a másikra,

mert olyan anya vagyok? Holott csak a részem a törpe, és összeszoktunk?:D

2010. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!