Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mamánál laktam egy évig...

Mamánál laktam egy évig ameddig el nem végeztem a sulit. Eljöttem egy másik városba anyámékhoz . ugye ameddig tanultam anya fizette mamának a gyerektartást és apa is (bonyolult miert lett így,de így lett)?...

Figyelt kérdés

Most elkezdtem dolgozni de szeretnék suliba menni..abbahagyom a melót (diákmunkába ugyan így folytatom),de kozbe anyam køć§öğ parja konkretan kirakott a lakasbol es muszaj voltam alberletet kivenni. Ha elkezdem a sulit valakinek kell konkretan gyerektartast fizetni? Ezzel nem vagyok tisztaba. (Nagybattyam beleultette a bogarat a fulembe hogy igazabol mivel suliba jarok ezert kene fizetni valakinek valahova valamit de mivel ugye apa nem tud anyam fele mert nem ott vagyok,anyam se tud apam fele mert nem ott vagyok es mama fele se tudnak mert nem ott vagyok, akkor nekem kell hogy fizessenek?)

Amugy 19 eves vagyok es mentem volna suliba tovabb csak nem indult el es eljottem dolgozni hogy majd jovore akkor elkezdem,de ugye "hajlektalan lettem" es igy most nem tudom hogy ilyen egyeltalan letezik-e hogy nekem fizessenek"gyerektartast" (anyagilag nem tamogatnak ) meg hat elegge kibasztak velem mind a ketten...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️


2021. júl. 18. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajat jogon lerheted mert nagykoru vagy

De azt mar rokontartasnak hivjak


Am beszeld meg veluk h a te szamladra utaljak mind a ketten a szokott osszeget

2021. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rokontartást kérhetsz a szüleidtől, ha nappali tagozaton tanulsz.
2021. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!