Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babamérleget érdemes venni?...

Babamérleget érdemes venni? Vagy elég bérelni is? Hány hónapos koráig kell használni? (Amikor még a grammokat kell mérni)

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérdezd meg a védőnőt,hogy nálatok lehet-e kihozni a rendelőből. Amikor hazajöttünk a kórházból nekünk hozott fel egyet a miénk néhány napra. Mivel rendesen eszik picurka mi nem béreltünk.
2008. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

en gondolkozom, hogy az elso 3 honapra berelek, tovabb nem erdemes, egy jo digitalis merleg kolcsonzesi dija havi 2000 .. de lehet, hogy csak az első hónapra fogom, még nem tudom

venni semmi esetben nem érdemes

meg van, ahol rendes a védőnő, és hathoz viszi

2008. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi béreltük egy bababoltban. Két hónapig volt nálunk. Nem érdemes venni.
2008. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

én 3 hónapig béreltem havi 2000 ft volt tehát majdnem annyi mintha megvettem volna

szerintem ha valaki nem vesz akkor ne is béreljen vigye fel a védőnőhöz a babát

2008. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is béreltem, három hónapig. Kb. addig szokták használni, utána már elég, ha havonta megméri a gyerekorvos. Nekem is asszem 2000 volt havonta, de én ilyen minőségűt 13000 alatt nem is láttam, szóval nekem jobban megérte így. Ráadásul nem is használtam 3 hónapig, kb. két hónap volt, hogy napi szinten használatban volt, evések előtt/után pedig csak 1 hónapig mértem, utána már csak napi egyszer. És 2 hónap után már szinte soha. Ha megvettem volna, akkor is csak porosodott volna két hónap után.
2008. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább béreld, jobban megéri.Lehet, hogy nem is fogod használni mert nem lesz tejed.
2008. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! mindkét gyerekemmel kb első hónapban méregettem grammra mennyit eszik, utána még 1-2 hónapig a gyarapodást, szóvel érdemes bérelni. Ha egy babát terveztek, akkor légzésfigyelőt is olcsóbb bérelni. Itt pl jó árak is vannak:

[link]

2009. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!