Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerepel a gyereked a profilké...

Szerepel a gyereked a profilképeden/borítóképeden?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Az én ismerőseimet érdekli, sőt engem is érdekel az ő felrakott képeik. Igaz csak 176 ismerősöm van, és nem jelölök be olyat, akivel még sosem beszéltem, csak láttam pl hogy egy suliba jártunk, egy helyen dolgozunk... Amúgy szerepelnek mindkét helyen a gyerekeim.
2021. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerepel mindkettőn. Még az arca is látszik. Hű meg há. Egy éves gyerek, teljesen felöltözve, mégis mit rejtegessek rajta?
2021. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell egy másik embernek szerepelnie a te profilképeden? Két külön személy vagytok.
2021. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

A férjem is szerepel rajta. Vele meg aztán főleg külön személyek vagyunk. Aztán mégis.

Hadd ne kössünk már bele mások fényképeibe, ha egyszer nem sért se jó ízlést, se senkinek nem árt vele. A közösségi média nem munkahelyi felület, a Linkedinen nem szerepel se a férjem, se a gyerekem fotója, de egy FB már hadd ne legyen ilyen szigorúan nézve, könyörgöm.

2021. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem szerepel, és én sem.


Csak azért van profilom, hogy az ovis, sulis, illetve munkahelyi, egyetemi dolgokat tudjam intézni.


Ha "rendes" profilom lenne, akkor azon én szerepelnék kis képen, nem túl felismerhetően, a borítóképemen nem lenne semmi, egyszerű háttér lenne, mondjuk szürke.


Nem pakolom a gyerekem a profilomra mert: Nem az ő profilja, külön személy vagyunk és én nem a gyerekem vagyok. Aztán mert akik rám keresnek, nem a gyerekem miatt fognak, senkit sem érdekel, akit meg mégis érdekelne, annak nem mutogatom, hisz ismerősök tudják, hogy néz ki, akikkel jóban vagyok, nekik küldök fotókat néha, vagy ismerik a gyereket. Aztán a biztonsága miatt sem pakolok fel mindenfélét, pláne nem olyaaan képeket, amin fürdik, fürdőruhában van, vagy ilyesmi.


Ez így kollektívan az ok, amiért nem rakom ki, amúgy gyönyörű. Volt róla fent képem, de csak egy privát csoport(rokonok és legjobb barátok) láthatták az ismerőseim közül covid idején.

2021. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen nem szerepelnek.
2021. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Profilkepemen a férjem és én vagyunk, a borítókepem a cicám. 😍
2021. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
1 éves lesz a fiam,alig tudják páran,hogy van. Sehol semmit nem osztottam meg,sem terhességet,sem őt. Aki lényeges,azzal úgyis találkozunk,látja ( rokonok,közeli barátok). A többieket meg úgy sem érdekli.
2021. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen egyiken sem, de a borítóképem sokáig egy nyaralós kép volt, amin a nagyfiammal ülünk a Balatonparton és nézzük a vizet, igazából csak a körvonalaink látszanak, mert pont megy le a nap. Nagyon jó kép lett, azért volt kint sokáig. Tavaly meg szintén egy nyári kép volt, egy mezőn sétál a nagy és a kicsi fiam kézen fogva, hátulról látszanak. Nem azért raktam ki ilyeneket, mert annyira zavarna, ha látszana az arcuk, egyszerűen ezek szép képek lettek, szép tájjal, jól mutatnak. Mondjuk nyilvánosba tényleg megválogatom, hogy mi kerüljön ki róluk, és hát a borítókép az nyilvános.

Profilképnek viszont mindig olyat választok, amin én vagyok rajta, hiszen az én profilom, az én nevem van alatta, miért kéne, hogy más valaki legyen rajta?

2021. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fent van a gyerekem a borítókepemen.
2021. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!