Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülésnél elmozdult valami a...

Szülésnél elmozdult valami a helyéről, torna alatt pl. csípőkörzésnél kattog a medencém vagy a farokcsontom igazából be sem tudom határozni. Szerintetek egy masszőr vagy gyógymasszőr esetleg egy csontkovács helyre tudja tenni? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ortopéd szakorvossal próbálkoznék.
2021. júl. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ortopéd orvoshoz mennék diagnózisért, azzal pedig gyógytornára.

Privát gyógytornara, jó helyre, ha megoldható.

2021. júl. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem csontkovács rakta helyre.


Mondta, hogy gyakori, hogy elmozdul a más terhelés miatt, viszont a hüvelyi szülésnèl gyakoribb, hogy rosszul is marad..

Azóta nem zsibbadok, és jobb a tartásom, nem fáj a hátam..

2021. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. júl. 24. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én hétfőn megyek csontkovácshoz. 2 éve szültem azóta fáj, most vettem rá magam. Majd írok hogy jobb-e és hatott - e 😄
2021. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! 😀 Tényleg érdekel, hogy neked segít-e a csontkovács, kérlek mindenképp írd majd meg. Nem sokára nekem is 1 éves lesz a gyerek, én eddig bírtam, muszáj lesz vele kezdeni valamit.
2021. júl. 25. 05:06
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
5 vagyok. Mióta vissza álltam dolgozni (vendeglatas napi 12-13ora) azóta jobban fáj. Érzem ha roppanna akkor nagyon jó lenne, 1x sikerült magamnak kiroppantani valamennyire sokkal könnyebb volt az életem 😁 elvileg holnap ilyenkorra már készen leszek szóval írok mindenképpen 😊
2021. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha magatoknak akarjátok roppantani akkor arra van egy tippem. Nem olyan jó mint egy csontkovács, de egész jó érzés. Üljetek bele egy székbe, és oldalt kapaszkodjatok meg a kezeitekkel, lazítsátok el a derekatokat és karral tartsátok meg magatokat. Szóval egy két centivel emelkedjen el a hátsótok a széktől, és karból tartsátok magatokat. Nekem így nagyon jól ki szokott ropogni a derekam meg a hátsómban a gerincem. Tartsátok magatokat amíg jól esik.
2021. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Noss voltam ma.

Jobb, végre nem feszül nem fáj (annyira) és végre tudok hajolni rendesen 🙈 másfél centit volt elcsuszva a medence csontom ezt most helyre tette 😊 mondtam hogy szültem, így nem nyúlt hozzám olyan keményen. Csak olyanhoz szabad menni aki csinál előtte állapot felmérést is, és addig nem nyúl hozzád.

2021. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jajj de jó! Örülök, hogy segített, végre nem kell tovább szenvedned. Ma találtam valakit, aki nagyon jó(nak tűnik), holnap kérek tőle időpontot, aztán majd kiderül.

Fájt amikor csinálta? Mennyi ideig tartott a kezelés?

Nagyon szépen köszönöm, hogy megírtad! 🙂

2021. júl. 26. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!