Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jövő héten kell életembe...

Jövő héten kell életembe előszőr gyógymasszőrhöz mennem, a gerincferdülésem miatt ajánlották. Az a kérdésem h a melltartót le kell venni vagy legalábbis ugye csak a hátamat fogja látni előről nem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok a masszőr pedig 44 éves férfi lesz, a nagynéném ismerőse.
2012. júl. 17. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában le kell venni,mert úgy nincs útban a pánt.Elsőre tök parásnak tűnik,hogy egy pasi fog masszírozni;mikor először voltam én is tiszta ideg voltam.Viszont ők annyira jól kezelik ezt az egész szitut,hogy figyeld meg,pár perc alatt el is fogod felejteni,hogy nincs rajtad.

Én nem kimondottan gyógymasszőrhöz járok,nála meg is kell fordulni. :S Ez a munkájához tartozik,kb. mint egy nőgyógyász (bár ez azért elég durva példa).

2012. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kell venni. Én is voltam már, kaptam egy ilyen törölköző szerűséget, amit magamra tekerhettem, amíg masszírozott azt lehajtotta és utána vissza. Így abszolút nem volt ciki.
2012. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 17. 21:15
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
A melltartót le kell venned, de ha a hátadat masszírozza csak, akkor úgysem látja a melleidet!
2012. júl. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 18. 08:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy a válaszok megnyugtattak-e, vagy sem. Próbálom beleélni magam, hogy haosnló válaszokat kapok, és odaírom, hogy köszi, mert ugye valóban ez a válasz, csak az nem mindegy, hogy hogyan fogadod őket. Különben ha nagyon parás vagy, természetesen nem kell semmit levenned, hisz ez egy szolgáltatás, amit igénybe veszel, de tanácsos.
2012. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam kicsit ha csak a hátamat látja az nem baj de előről nem lenne jó ha melltartó néllkül látna.Lehet, hogy csak én vagyok ilyen de mégis csak egy idegen férfi, az más lenne ha orvos lenne, bár én elég szégyenlős vagyok még anyukám előtt is.
2012. júl. 18. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Bár a gerincferdülésedet az nem fogja helyrehozni, azt ne gondold.
2012. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám gyógymasszőr, ugye kicsit más a szitu ha nő masszíroz. Ha teljes testmasszázs van, akkor csak egy bugyi marad a vendégen (vagy gatya), és akkor meg is kell fordulni. De azon a területen, ahol épp nem dolgozik a masszőr, ott általában be szokták takarni egy törölközővel, így talán nem olyan kellemetlen. De nem kell aggódnod amiatt hogy esetleg látni fogja a melleidet, neki ez a munkájához tartozik. Nap mint nap lát és masszíroz melleket, feneket, mindent. Neki csak egy páciens vagy, ha másképp néz rád, az már rég nem normális.
2012. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként is hozzászólnék: nem vagyok gyógymasszőr, csak egy férfi, de ha kiszolgáltatott helyzetben kerülnél elém és látnám a melled, nem éreznél semmi rosszat belőle, az tuti. Nem azon gondolkoznék, hogy juj, milyen nő, mit lehetne vele kezdeni, és ha netán nem tartod szépnek őket, akkor se azon agyalnék, hogy nem tetszik. Eleve pasiként soha nem nézegetek valakit csak azért, hogy kritizáljam magamban. Lehet, hogy 20 évesen máshogy gondoltam volna, de mint mondod, ő már 44. Valószínűleg sokkal érettebb. Természetesen azt munkakörben is látja az ember, ha egy nő szép, de ez minden szitura igaz. Ha egy tárgyaláson szexi nő van, azt is észreveszem, de nem arról szól utána az egész, hogy a nyálamat csorgatom. Mindennek megvan a maga helye. #6 voltam
2012. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!