Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnétek gyerekeket,és ha...

Szeretnétek gyerekeket,és ha igen hányat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Én most vagyok 16/L és igen, szeretnék sok gyereket majd, legalább 10-et.
2021. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

28 vagyok, mindig 2 gyereket szerettem volna mivel egyke vagyok, így tudom milyen jó lenne egy testvér...

Jelenleg első babámat várom, 8 hónapos vagyok, de engem ez a terhesség annyira megviselt, hogy biztos, hogy nem vállalok be még egyet....

2021. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyet sem. L
2021. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Kettőt szeretnék mert nem volt tesóm és tudom milyen rossz volt egyedül
2021. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretnék saját gyereket/gyerekeket a szülés miatt! Nem bírom a fájdalmat!
2021. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem 30 éves koromig nem akartam, merthogy nem vagyok rá alkalmas és féltem. Aztán szerelmes lettem és úgy voltam vele, hogy kettőnkből csak meg kellene nézni, mi lenne, és nem bírom ki, ha ez kérdés marad, de egyszerre csak egyet, aztán meglátjuk. Most épp a harmadikra vágyom - pedig nem voltak könnyű terhességek, szülések -, de már nem biztos, hogy bele fog férni, majd ezt is meglátjuk. De az esetem amolyan evés közben jön meg étvágy. Amikor épp terhes voltam minden nyavalygással meg szoptatós, kialvatlan, és megváltás volt végre dolgozni is, amit szeretek és felnőttek között lenni, hát biztos hülyének néztem volna magam, hogy még egyet hova és milyen erőforrásból tudnék kezelni. Aztán úgy látszik, mégis újra előjön nálam... talán leginkább a kíváncsiság miatt, meg mert a meglévők is tényleg olyan jól sikerültek, és akkor jön, hogy mégis ez a legjobb, ami eddig történt velem és mégis úgy tudnék még adni. Aztán lehet, csak álmodozás marad, hát akkor is hálás leszek nagyon.
2021. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Mindig négyet szerettem volna. Az első több mint 5 év után sikerült, 36 évesen. Sajnos már nem fog beleférni, esetleg egy kistesó.
2021. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
4 volt a terv már gyerekkoromtól kezdve. 4 lett. 😊
2021. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1 van es 1et is szerettem volna
2021. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2t akartunk, 2 lett.
2021. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!