Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le lettem szólva, hogy 3 éve...

Le lettem szólva, hogy 3 éve ugyanazt a kabátot hordja tavasszal a gyerek! Most ez ciki?

Figyelt kérdés

Már nem kisbaba, hogy kinője, 7 éves. Egy tökéletesen jó, márkásabb kabátról van szó, ami nem szakadt, nem bolyhos, nem ment tönkre rajta semmi.

Ti hogy vagytok ezzel? Ha már túl ,,sokat" hordta, akkor megérett a cserére akkor is, ha esetleg még teljesen jó állapotban van és még méretben is passzol?


máj. 2. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha jó állapotban van, akkor nálam ez rendben van. A márkásabb ruhadarabok megfelelő kezelés mellett sokáig bírják.

5-6 év után sem dobnám el ha az állapotát tudom tartani, tisztasággal együtt.

máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy ebben a korban 3 évig jó rá ugyanaz a méret. Ha most jó, akkor 2 éve nagy volt rá.
máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Ki szólt be? Miért adsz a szavára?

Egyébként nem, nem cserélem csak azért semmilyen ruhadarabjukat, mert "túl sokáig hordták", feltéve, hogy nem látszik az adott ruhadarabon a hordás.

Most kíváncsiságból megnéztem: a 8 évesem kereken 2 éve hordja a softshell dzsekijét. 22. áprilisában volt először rajta, akkor még ovisként. Dupla méret 122/128, mostanra lett a még épp jó kategória. Valószínűleg ősszel már csere, de még bírná.

máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Aha, tehat azt kellene most elhinnünk, hogy a 7 eves gyereked egy centit nem nőtt, nem hízott, ugyanakkora, mint 4 evesen volt.
máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Azért lettél leszólva, mert manapság sznobok az emberek, fogyasztási verseny van. Én inkább megdicsérlek. Nem vagyok én se pazarló.

Környezetvédelmi szempontból is dicséretes, ha nem pazarolsz ész nélkül. A Földet szennyezi a sok feleslegesen kidobott textília, de a ruhagyártás is sok szennyező anyagot juttat a környezetbe.

[link]

máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

4!


Pl az én lányom 3 év alatt (5-8 éves koráig) 2.5 kg-t hízott. Nőtt persze, de nem hízott szinte semmit. 122-134-es méretig bármi jó rá.

máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
3 ėv alatt nem nött egy centit sem a gyereked ezt nehezen hiszem.
máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Az enyémek is lassan nőnek, pl a 10 éves lányom bakancsának ez volt a 3. szezonja, mostanra szakadt szét az eleje, még jó volt rá. A kabátja 2. éves, rövidnadrágjai vannak amik 4 évesek...


Egyáltalán nem gáz

máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Sőt, szerintem a pazarlás a gáz.

Ha nem kopik el a kabát, mire kinövi a gyerek, én továbbadnám. Az adományboltok ideálisak erre.

máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, dupla méret és nem sokat nőtt, hízott azóta és nem, nem volt rá nagy amikor kapta.
máj. 2. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!