Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bence, Marcell vagy Bálint? A...

Bence, Marcell vagy Bálint? A három név közül melyiket adnád a kisfiadnak?

Figyelt kérdés
Mindhárom név passzol a vezetéknévhez és a gyakoriság egyáltalán nem érdekel! :) Tudjuk, hogy gyakran adott nevek, de akkor is ezek tetszenek a legjobban.

2021. aug. 3. 15:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért mindig megvan az arany középút csak kevesen találnak bele.
2021. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom elképzelni mit esznek annyian a Bencén. Még egy ilyen ronda, férfiatlan, ráadásul tucat divatnév nem sok van. A Bálintot sem tudom hova tenni. Magyarnak nem elég magyar, mert a latin Valentinból ered, de külföldinek sem elég külföldi, mert ezt csak Magyarországon látják névnek. Nem mintha amúgy szépnek találnám. A Marcell az más, ez az egyetlen név, amit a felsorolásból elfogadhatónak tartok. Olyan nemzetközileg ismert név, ami Magyarországon is megállja a helyét. Egy baj van vele csupán, bár az nem mindenkit zavar : a Marci tipikus kakas név.
2021. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Marcell.
2021. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
Bálint
2021. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Bálint
2021. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Az en fiam Bence. Igen,tudom tucatnev,de pont nem erdekel 🤷‍♀️ nekunk ez tetszett. Par ev mulva ugyis a Nolen,Medox,meg ehhez hasonlók lesznek a tucatnevek. Sot,ha lányunk lett volna,az is a toplista elso 3ban volt ;)
2021. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%
Az én fiam Konstantin lett a lànyom meg Klotild. Szerintem ezek nem is extrémek meg nem is túl hétköznapiak.
2021. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is más a favorit, de ha ezek közül kell választani, akkor Bence. :)
2021. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

18-as vagyok.

Az én fiaim Tamás és Zalán. (esetleg ötletnek)

2021. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

Bálint! :)


A Benett és Merse cserén jót nevettem, a Benett talán ecsépeltebb már, mint a Bence (ha már példálózunk), a Merse meg komolytalan, mesefigura név.

2021. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!