Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam...

Nem tudom túltenni magam azon, hogy nem lesz több gyerekem?

Figyelt kérdés

Már a kislányom is “későn” érkezett, 40 voltam. Azért reménykedtem, hogy lesz testvére. De nem lett, és már 45 elmúltam. Sokszor kérdezi, neki miért nincs, illetve mi is négyen vagyunk testvérek, és szerettem volna, ha ateli, hogy van testvére. (Ha én donthettem volna, nekem is 3-4 lenne.)

Hülyén hangzik, de nem érzem így igazán családnak magunkat, és sokat gyötrodom emiatt.



2021. aug. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Biztosan nem lehet már? Követed az ovulációt, esetleg lombik, örökbefogadás?


Nehéz úgy, hogy te szerettél volna többet. Találj célt az életben, hobbi, karrier, gyermekeddel sok sok közös program.


Az élet így alakult, becsüld és örülj annak amit adott neked, ennél többet nem lehet mondani.

Ha nagyon gyötrődsz, keress fel egy pszichológust

2021. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Sokat már nem tudsz tenni. Viszont azt az egyet nagyon meg kell becsülnj!
2021. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Azért nincs, mert idősen szültelek, és már veszélyes lenne még egy gyerek. Ennyi.
2021. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg örökbe még fogadhatsz 2-3 évest.
2021. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 évesen szültem,de senkit sem lepett meg hogy nem vállalunk többet.Igen sajnálom a gyerekem, mert nem tudja milyen ha tesója van.Viszont örülök hogy ő lett és egészséges.Úgyhogy néha eszembe jut hogy de kar hogy ilyen későn tudtam csak szülni és nem lehet több,de nem élem meg katasztrófának.Ami szeretetem van mind megkapja az egy szem gyerekem.Attol hogy mi csak 3 vagyunk, attól még család a miénk és a tiétek is.Örulj annak amid van,ne arra pazarold az érzelmeid amid nincs.
2021. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Sose mond hogy soha.ismim fonor petesejttel szült 45 felett.
2021. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A facebookon van a 40+ feletti kismamák, nem egy 45 éves van aki akkor szült, vagy terhes.
2021. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!