Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fizet bele az ex a beiskol...

Nem fizet bele az ex a beiskolaztatasba?

Figyelt kérdés

Tavaly fizetett idén már nem.

Hajlandosagot se látok rajta még sem kérdezi mint tavaly.

Tavaly elkerte a listát látta mi nincs meg athuzva szólt hogy ne is vegyem meg 2 nappal alatt beszerzi a fiúnkkal.

Idén semmi. Utalta a szokásos gyertektartast azt annyi.

Hogy lehetne erre rakerdezni?

Még én érzem magam sz@rul...


2021. aug. 10. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

1. Megveszel mindent, elrakod a számlákat és elkéred a felét.


2.Megkérdezed, hogy idén hogy tervezi. Ismét megvesz a listáról dolgokat,vagy az lesz, amit leírtam az 1. pontban


Nem értem mit kell ezen túlbonyolítani, meg szarul érezni magad. Az ő gyereke is, természetes, hogy belefizet. Lehet elfelejtette. Nem kell belehalni abba, hogy ki kell nyitnod a szádat.

2021. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Adsz egy listát, hogy ez és ez nincs meg. Szerezze be. Ennyi. Miért érzed szarul magad? Együtt csináltatok azt a gyereket.
2021. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. Az eddig kifizetett sulis dolgokról sem tettem el számlát... Szóval...

2.hogy felejtené el amikor az új családjában is van gyerek...

2021. aug. 10. 09:52
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Lehet,hogy most pénz szűkében van,nem?

Ha nem lenne nálam valamire én sem kérdezném meg,hogy miben tudok segíteni,mert hát..nyílván semmiben.

Vannak más gyerekei esetleg? Lehet hogy azoknak is azért venni kell dolgokat.

Bármi lehet,a pénz sajnos nem egy olyan dolog amiből az embernek mindig van mindenre amire épp szükség van.


+ Most volt nem rég fél év,ha csak általánydíjat fizet akkor még azokat a számlákat nyögi,ha valamiből sok jött össze.:D


Nem tudom,csak tipp.Nem akarok azonnal arra gondolni,hogy biztos csak nem akar venni nekik semmit.

Utalj rá,hogy jön az iskola kezdés,az is lehet hogy szimplán megfeledkezett az iskola kezdésről vagy úgy gondolja,hogy ráértek még.


Vagy a gyerekek,ha találkoznak vele vetessenek meg amit tudnak.Én is mindig mentem apához,ha anyát nem akartam leterhelni egy-egy drágább tolltartóval vagy szénceruzával.(művész suliba jártam)🤷

2021. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor most elteszed...minek ezen problémázni, de tényleg?
2021. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Gyereked van. Iskolába kell mennie. Meg kell venni hozzá mindent. Szóval... Miért vagy életképtelen?
2021. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

A tavalyi nem jó?

Mit szeretnél venni?

Könyveket nem ingyen kapjátok?

Füzetjei beteltek? (Nálunk 2 év után telik be.)

2021. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jesszus meg én vagyok itt a hülye hogy szeretnék szamitani apukara ha plusz kiadás van?? :D

Jó helyre jöttem én is

Sziasztok.

2021. aug. 10. 10:51
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Az üres füzetek kerülnek annyiba, hogy egyedül nem tudod finanszírozni? Vagy mindenből új kell? Minek?
2021. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Talán mert az ember a legjobbat akarja a gyerekének??? Te sajnálsz egy új füzetet a gyerekedtől utolsó????
2021. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!