Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen osztályon/ kikkel van...

Milyen osztályon/ kikkel van egy szobában a kórházban az olyan terhes nő, aki terhességgel kapcsolatos probléma miatt kerül be, de (jobb esetben) a szülésig még van idő?

Figyelt kérdés
Pl. 30 hetesen nyíló méhszáj miatt kerül be.
2021. aug. 15. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Én egy már vajúdó anyukával voltam. Tesóm pl meg vajúdva olyannal volt,aki már megszült.
2021. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Terhespatológián a többi problémás terhessel, amennyiben a 24. heten màr túl van.

Előtte sima nőgyógyászati osztályon.

2021. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Én 2x voltam benn, épp ahova gondoltak.

Elsőre egy olyan szobába raktak, ahol egyedül voltam. Majd másnap kaptam 3 öregasszonyt, akik kaparásra mentek, este mehettek is haza. Harmadnap abortuszosokat tettek mellém.


Mikor masodjára voltam, először a frissenszültek közé tettek, 2 napig ott voltam, majd utana raktak át "sorstársakhoz".

2021. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ezek szerint kórházfüggő. Kapacitásgondokkal nem küszködő, jó infrastruktúrájú kórházban a terhespatológián van a helye minden problémás terhesnek. Nem az abortuszosok között, mert őket a nőgyógyra teszik, nem az onkológiai műtöttek közé, mert nekik is saját osztályuk van és véletlenül se a gyerekágyas osztályra a frissen szült nők közé.

Nehéz lehet így a betegellátás is és nem is humánus.

Második terhességemnél 4-szer kerültem be, mindig a terhespatológiára raktak. Görcsölők, vérzők, hellpesek, problémás gdm-esek...közé. Amikor meg korábban kisműtétem volt, akkor az "egynaposok" közé. Ott is próbálták szeparálni a vetélőket az abortuszosoktól, de ott megesett hogy nem volt hely, de mindkettő nőgyógy-nőgyógy műtét

2021. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Hol?

Mert nálunk három emelet van, nőgyógyászati műtétek és ab; egy emelet a terheseknek, egy a gyermekágyasoknak. De figyelmesek, tőlem pl megkérdezték a vetélésem után, hogy mi zavar kevésbé, ha terhesek közé kerülök vissza, vagy ha olyanok közé, akik abortuszra jöttek.

2021. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Debreceni Klinika.
2021. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Azért megkérdezem, miért áll ezek nullán pl az ötös válasz... Vagy miért van lepirospacsizva a hármas. Csukott szemmel böködtök???
2021. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, hány nicked van? Mert gondolom, te vagy a 6, ha már válaszoltál arra, hogy melyik kórházra vonatkozik a kérdés...
2021. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy nickem van, most értem ide. Én mindenkit felpontoztam (73%-os vagyok..), nem tudom, ezekben a válaszokban mi lepontoznivaló van.

Egyébként én nem debreceni vagyok, hanem Fejér megyei, Fehérvàron fogok szülni. 🙂 Mivel veszélyeztetett terhes vagyok, ezért merült fel bennem ez a kérdés.

2021. aug. 15. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok, a lepontozott.

Szintén Fvár, szeptember végén/október elején fogok szülni

2021. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!