Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolnál a felnőtt gyermeked...

Vásárolnál a felnőtt gyermekednek autót?

Figyelt kérdés

Vásárolnál a felnőtt húszonéves gyerekednek egy kisebb városi autót pl. (Fiat 500, Opel Corsa, Skoda Citigo, Toyota Aygo, Opel Adam ami olcsóbb újonnan) hogy ne használja a tömegközlekedést ha nagyobb megyei városban éltek vagy Budapesten? Evvel járna egyetemre, munkába, edzésre.

Ne a pénzt és a “dolgozzon meg ő érte” elgondolást vegyük figyelemben.

A balesetveszélyt, a veszélyességét, a meggondolatlan vezetést. Nem féltenéd?



2021. aug. 19. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem vennék.
2021. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Én vennék, én is kaptam a szüleimtől.

Persze nyilván csak ha az anyagiak nem okoznak gondot.

Szerintem veszélyesebb ha most x évig nem vezet és csak később kezd majd újra el, több ilyen ismerősöm van és balesetveszélyesen vezetnek, nagyon félnek.

Ha úgy neveltem addig, hogy felelősségteljes legyen, akkor nem félteném, hogy felelőtlenül vezet majd.

2021. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
A fiam megvette magának, kis segítséggel. Mért jobb, ha később kezd el vezetni?
2021. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Minek még egy autó? Őszintén, szerintem intelligens, felelősségteljes felnőtt alternatív eszközöket keres manapság. Csalódnék, ha a fiam autót kérne és nem biciklizne.
2021. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Derjaderja ***** válasza:
86%
Ha indokolt, és telne rá, igen.
2021. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha lenne rá pénzem persze, a tömegközlekedés,biciklizés meg egyebek helyett bármi megteszi, csak városba nyilván legyen benzines lehetőleg kis köbcentis, a villanyosoktól szennyezőbb nem igen van,úgyhogy azt azért nem az már durva lenne, a diesel meg tönkremegy a városban való használattól hosszútávon.
2021. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2021. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Minek? Egyetemi városban jó a tömegközlekedés, nyugodtan használhatja azt. Vagy mehet biciklivel. A holland miniszterelnök is azzal jár dolgozni, a magyar átlagember se fog belehalni.
2021. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Igen, de nem azért hogy kelljen tömegközlekednie. Városban felesleges pénzkidobás autózni meg nagyon környezetszennyező és sokszor lassabb is. De tök jó, ha el tud menni kirándulni vele.
2021. aug. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Pont nagyobb városban kevésbé van rá szükség, mert szervezettebb a tömegközlekedés. Bejáráshoz biztis vennék. Nagy városon belüli közlekedéshez feleslegesnek tartom.
2021. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!