Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked mennyi idős koráig...

Gyermeked mennyi idős koráig ivott tejitalt, tápot úgy, hogy reggeli/vacsora helyett, nem pedig már mellé? Mikortól aludt felnőtt méretű ágyneműben?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

1,5 éves koráig.

Utána már eleve csak reggel fogadta el. 2 évesen pedig már reggel sem.

Amíg elfogadta, nem kellett mellé neki szilárd reggeli/vacsora, max. egy-egy falatot evett, például kb. egy ujjpercnyi darab kenyeret..

2017. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem muszáj úgy átválatni, hogy eszik valamit és mellé még iszik tápit, hanem le lehet vele állni, aztán iszik mást a reggeli mellé?
2017. szept. 25. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves koráig az volt a reggelije. Vacsorát már 1 éves kora körül evett, plusz lefekvés után tejitalt is kapott. Most 3 éves, vacsi után még iszik tejet. A nagylányom 6,5 éves, a múlt héten kapott felnőtt méretű paplant.
2017. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éves lesz a fiam, reggel-este kéri a kakaót. Reggelit nem eszik utána, hiába kínálom, csak tízórait. Vacsi 6-7 közt van, fél 8-kor engedem a fürdővizet, utána kakaó, és max fél 9-kor alszik.
2017. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor nem muszáj úgy átválatni, hogy eszik valamit és mellé még iszik tápit, hanem le lehet vele állni, aztán iszik mást a reggeli mellé?"


Ez csak a gyereken múlik. Én egyébként örültem volna, ha nem teszi le, hanem elfogadja még jó darabig, mivel pocsék evő és legalább ez fedezte volna a vitaminok egy részét.

2017. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves lesz, még mindig ez a reggeli italja kakaóval,vaniliás ízesítésű tejital. Utána 1-2 óra múlva tízóraizik, én szeretném neki adni 2-3 éves koráig mert sokkal több benne a vitamin meg a kalcium mint a sima tejbe, úgyhogy szerintem nyugodtan add neki míg tudod.

Gyerektakarót csak nyáron használtunk, amúgy puha felnőtt méretű pléddel alszik ezt nem rúgja le legalább magáról, kevésbé takarózik ki.

2017. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad így, hogy reggelire, vacsira tápi és akkor kicsit később tízóraizik. A nagy nekem is 6 és fél és már mintha kicsi lenne neki a gyerektakaró.
2017. szept. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!